MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Městský přebor družstev (MPD) v nohejbalu, 3. krajská soutěž, 4. kolo MAESTRO CLUB Kolovraty - Petrovice C, 30.4.2013 v Kolovratech [peso-p1090490.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Vánoční nohejbalový turnaj - úspěšné zakončení sezóny

Vydáno dne 03. 01. 2010 (4083 přečtení)

Obrázek k článku

V pondělí 28. prosince 2009 jsme v kolovratské tělocvičně uspořádali druhý ročník Vánočního nohejbalového turnaje trojic. Jak si vedly naše tři trojice, se dozvíte v následujícím článku. Nahlédněte také do naší galerie. V článku jsou k dispozici také kompletní výsledky.


Po loňském úspěšném prvním ročníku jsme se letos rozhodli uspořádat druhý ročník Vánočního nohejbalového turnaje. Původně jsme plánovali omezit počet přihlášených týmů na 10, ale protože zájem nohejbalistů značně převyšoval nabídku, zvýšili jsme počet na 12 družstev. Mezi tím tuctem týmů nechyběly ani naše tři sestavy.
Ze stálic našeho nohejbalového oddílu chyběl jen Jirka Dlouhý (dovolená), Pepa Koklar (práce) a Láďa Rídl (vánoční lenost :-). Ostatní se turnaje zúčastnili. Pavlovi Martínkovi chyběl jeho věrný nahrávač, a tak jsme do Áčka nominovali k Pavlovi Tomáše Stoklasu a Jirku Hrnčíře ml. V Béčku hrál Petr Souček, Karel Měřínský a Michal Kirchner. Céčko obsadila trojice Kamil Konečný, Petr Pavlů a Jirka Hrnčíř st. Navíc ještě Jára Horáček nastoupil v týmu Bojová síla.
Hrály se dvě základní skupiny po 6 týmech. Po nich mělo následovat už jen finále a zápas o třetí místo, ale nakonec vše dopadlo jinak.
Ve skupině A byl hlavním favoritem tým Řeporyje. Potrápit favorita a svést boj o další místa měly tyto týmy: naše Áčko, Strašnice, SK Oáza A, Blextars a Bojová síla. Řeporyje prošly základní skupinou jako nůž máslem a soupeřům dovolily uhrát jen 51 míčů (nejvíce jich uhrály Strašnice po výsledku 10:7, 10:8). Naše Áčko vyhrálo zcela jasně zápasy s Bojovou sílou (10:5, 10:6) a Blextars (10:5, 10:4). V zápase s Řeporyjema dle předpokladů tahalo za kratší konec (4:10, 6:10). Jako zlomové zápasy se ukázaly souboje s Oázou A a Strašnicemi.
Po těsné prohře s Oázou (6:10, 9:10) by naši hráči k postupu na druhé místo ve skupině museli porazit Strašnice 2:0 (a navíc Strašnice by nesměly uhrát více než 14 míčů - potom by pro naše Áčko rozhodl vyšší rozdíl míčů ze vzájemných zápasů). Bohužel naši hráči prohráli v koncovce hned první set 9:10 a i přes vítězství ve druhém setu 10:9 se museli spokojit až se čtvrtou příčkou ve skupině. Druhé místo si zajistili Strašnice před Oázou A.
Ve skupině se sešlo spolu naše Béčko a Céčko, Level, Béčko Oázy, Benice a favorit skupiny Pompo. Céčko bohužel v základní skupině na body nedosáhlo a všechny své zápasy prohrálo. Nejvíce vítězných míčů získalo v zápase s týmem Level, ale nejlepší výkon podalo v zápase s Oázou. Tam se dařilo Kamilovi na smeči, ale na dobře hrajícího soupeře to nestačilo.
Béčko zahájilo svoji pouť ve skupině v derby s Céčkem. Svému rivalovi nedalo moc šancí (10:4, 10:2). Následoval zápas proti týmu Pompo, v jehož řadách nastoupil Honza Vlasák, Robert Neumann a Jan Špírek. Velmi pěkný a vyrovnaný zápas rozhodlo Pompo až v závěrech obou setů (9:10, 8:10). Naši se snažili, ale k zisku setu jim chybělo i trošku štěstí. Přesto jejich hra byla příslibem do dalších bojů. Následoval nejlehčí zápas proti Levelu. V obou setech jsme dovolili soupeři po bodu a vyhráli zcela jasně (10:1, 10:1).
Zbývaly klíčové dva zápasy. Nejdříve jsme nastoupili proti Béčku Oázy. Zopakovali jsme si tak souboj z Pražského přeboru. Naše vítězství 10:3 a 10:3 by mohlo svědčit o lehkém zápase, ale opak byl pravdou. My jsme hráli prakticky bez chyb a soupeř na nás nečekaně vůbec nestačil. V posledním zápase s Benicemi nám k udržení druhého místa ve skupině stačilo uhrát 11 míčů. Ale my chtěli konečně Benice porazit.
Úvod prvního setu nám ovšem nevyšel (0:4). Dokázali jsme se sice vzchopit a srovnat na 6:6, ale potom následovala čtyřbodová šňůra soupeře a prohra 6:10. Ve druhém setu jsme začali daleko lépe. Nakonec jsme získali nejen potřebných 5 míčů, ale i celý set v poměru 10:8. Druhé místo bylo realitou. Jediné, co nám kazilo radost, byla další prohra s Benicema. Sice jen o dva míče, ale i ta se počítá! Vítězství ve skupině B si zajistilo Pompo bez ztráty bodu. Na dalších místech se umístila Oáza B, Benice, Level a naše Céčko.
Vzhledem k tomu, že jsme základní skupiny dohrály nezvykle brzo - už v půl čtvrté odpoledne, rozhodli jsme se sehrát navíc semifinále a také zápasy o umístění. Nejdříve sehrálo naše Céčko zápas o 11. místo s týmem Bojová síla, ve kterém hrál Jára Horáček. Velmi dramatické utkání vyhrálo Céčko nejtěsnějším rozdílem 10:9 a 10:9, když ve druhém setu málem prohospodařilo náskok 9:4. Deváté místo si po výhře nad týmem Level odvezli kamarádi z Blextars.
O sedmé místo bojovalo naše Áčko s Benicema. A opět se potvrdilo, že na Benice neumíme. Naši prohráli jasně 4:10 a 4:10. Pavel Martínek v útoku se nemohl prosadit a marně naše trojice hledala herní jistotu z úvodních dnešních zápasů. Jirka Hrnčíř předvedl několik neuvěřitelných doběhnutých míčů, ale ani to na Benice nestačilo. Benice tak dnes porazily všechny tři naše týmy a zaslouženě si odvážejí 7. místo. My můžeme jen litovat, že jsme Benice neporazili dnes, neboť jejich únava po včerejší oslavě padesátin byla znatelná.
Páté a šesté místo si z vánočních Kolovrat odvezla Oáza. Zbývalo vyřešit, která ze sestav bude úspěšnější. Nakonec se štěstí usmálo na Béčko Oázy, které dokázalo ve druhém setu zvrátit nepříznivý vývoj setu a vyhrálo 10:5, 10:9. Zbývalo odehrát poslední čtyři zápasy.
V prvním semifinále se představilo naše Béčko proti Řeporyjím. V úvodním setu se projevil přílišný respekt ze soupeře a prohráli jsme jasně 2:10. Ve druhém jsme se zlepšili, ale na zvrat v zápase to nestačilo. Po výhře 10:8 se do finále dostaly Řeporyje. Druhé semifinále bylo ještě vyrovnanější. Pompo po úvodním vyhraném setu (10:6) dovolilo Strašnicím získat druhý set 10:9, aby si třetí set v klidu pohlídalo v poměru 10:6. Ve finále se tak dle očekávání představilo Pompo proti Řeporyjím.
Nejdříve bylo ovšem nutné rozhodnout o majiteli poháru za třetí místo. V zápase o bronzovou příčku se představilo naše Béčko proti Strašnicím. Od úvodních míčů jsme si udržovali vedení, i když nás Ruda Maška "ničil" pěknými kraťasy za našeho blokaře. My jsme naopak využívali přece jen už horšího pohybu Pepika Březiny. První set jsme zvládli vyhrát 10:7. Ve druhém se nás soupeř pokusil zaskočit výměnou blokaře, ale výsledkem bylo ještě vyšší vítězství 10:4. Pohár za třetí místo tak zůstal doma v Kolovratech! Pepik Březina se tak po loňském třetím místě musel spokojit s místem čtvrtým.
Ve finále nám hráči předvedli krásný nohejbal, kde se předháněli v útočných finesách a obranných zákrocích. První set patřil Pompu (10:7). Ve druhém se karta obrátila a zvítězily Řeporyje 10:8. V rozhodujícím třetím setu (který se na přání hráčů i diváků hrál celý od stavu 0:0) si hned v úvodu vypracovalo Pompo náskok, který už nepustilo (10:8). Nepotvrdily se tak papírové předpoklady, dle kterých měly Robertovi v třetím setu dojít síly. Přesto se právě on, Honza Vlasák a Jan Špírek stali vítězi druhého ročníku Vánočního turnaje v Kolovratech. Lonští vítězové (Škarpolez - Petr Cikaník, Jan Šimša, Jan Palička) z Jenštejna letos nedorazili.
Před 18. hodinou jsme mohli po odehrání 38 zápasů dekorovat první čtyři týmy. Pro první tři družstva jsme připravili krásné poháry pro vítěze a je dobré zopakovat, že ten za třetí místo si odneslo naše Béčko ve složení Petr Souček, Karel Měřínský a Michal Kirchner. Poslední letošní turnaj se tak vydařil nejen organizačně, ale i výsledkově! A to jsme ještě den před turnajem vůbec nevěděli, jestli v této sestavě nastoupíme, neboť Karel doma bojoval s chřipkou.
Na závěr musím poděkovat všem hráčům za předvedenou hru v duchu fair play. Dále Petrovi Pavlů, který se celý den staral o výsledkový servis a zejména jeho zásluhou se stihlo odehrát tolik zápasů, neboť Petr neměl pro prodlevy žádné pochopení. A po celý den občerstvení všem hráčům i divákům zajišťovaly Jana Konečná a Jiřka Součková, za což jim patří velký dík!

Tak zase za rok na Vánočním turnaji na shledanou. Letos se turnaj vydařil!

Vše nej do Nového roku 2010.

Celkové výsledky:
 • 1. POMPO (Vlasák Jan, Neumann Robert, Špírek Jan)
 • 2. Řeporyje (Klabík Stanislav)
 • 3. MAESTRO CLUB Kolovraty B (Souček Petr, Měřínský Karel, Kirchner Michal)
 • 4. Strašnice (Březina Pepik st., Mašek Ruda)
 • 5. SK Oáza B (Bělecký Roman, Zdeněk Bráza, Karel Budera )
 • 6. SK Oáza A (Václav Kadlec, Jaroslav Nádvorník , Vítězslav Horák )
 • 7. Benice (Hůla Jiří, Počta Jan)
 • 8. MAESTRO CLUB Kolovraty A (Martínek Pavel, Stoklasa Tomáš, Hrnčíř Jiří ml.)
 • 9. Blextars (Křeček Jan)
 • 10. Level (Jakub Schmidt, Jarda Novák, Karel Čumpelík, Miloš Mergl)
 • 11. MAESTRO CLUB Kolovraty C (Hrnčíř Jiří st., Konečný Kamil, Pavlů Petr)
 • 12. Bojová síla (Horáček Jarolím)
Podrobné výsledky: pdf turnaj-nohejbal-2009-podrobne-vysledky.pdf

Celkové výsledky s fotografiemi týmů:
1.místo
2.místo
3.místo
4.místo
5.místo
6.místo
7.místo
8.místo
9.místo
10.místo
11.místo
12.místoPřidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2017 je minulostí (09.12.2018)
Zimní pohár č. 4 - nohejbalový turnaj na Pankráci (12.03.2016)
Zimní pohár č. 3 - nohejbalový turnaj v Radotíně (27.02.2016)
Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech (13.02.2016)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích (30.01.2016)
Vánoční KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK ovládl Úsvit (01.01.2016)
Návštěva nohejbalového superfinále v Nymburce (15.11.2015)
Nohejbalová dokopná U Boudů (15.11.2015)
Městský přebor družstev v nohejbale 2015, shrnutí (15.11.2015)
Vítězný nohejbalový turnaj v Květnici (15.11.2015)
Nohejbalový turnaj v Horních Počernicích (15.11.2015)
MPD2015: třetí třída spěje do finiše (29.08.2015)
Kolovratský dloubák poprvé (29.08.2015)
Soustředění nohejbalového oddílu ve Velké Jesenici (29.08.2015)
Nohejbal: přátelské utkání proti Žlutým Lázním (22.03.2015)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládlo Pompo (07.02.2015)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj na Pankráci (04.02.2015)
Zakončení nohejbalové soutěže (04.10.2014)
Nohejbalový turnaj trojic Kráter 2014 (30.08.2014)
Nohejbal: teplé pivo přispělo k výborné úrovni turnaje (24.08.2014)
Nohejbalový turnaj trojic na TO Zapomenutých (10.08.2014)
Nohejbalový turnaj v Nespekách ozdoben druhým místem (06.07.2014)
Nohejbal: čtvrté místo v Braníku (29.06.2014)
Úvod nohejbalové soutěže (26.04.2014)
Přátelské nohejbalové utkání se Žlutými Lázněmi (26.04.2014)
Městský přebor družstev v nohejbale v roce 2013 (30.12.2013)
Vánoční nohejbalový turnaj letos vítězný (30.12.2013)
Výborně rozehraný turnaj v Ledči ukončilo Pavlovo zranění (30.12.2013)
Nohejbalový turnaj Uhříněves ve znamení desítek (25.08.2013)
Nohejbalový turnaj U Dubu (25.08.2013)
Nohejbalové soustředění ve Velké Jesenici (04.08.2013)
Přátelské utkání s Viktorkou Vestec (24.02.2013)
Přátelské utkání s ABC Bráník (24.02.2013)
Vánoční nohejbalový pohár putoval do Hořovic (06.01.2013)
MPD2012: Oslava postupu na Solidě (26.12.2012)
MPD2012: Postupová remíza se Sokolem Roztoky (23.09.2012)
MPD2012: Modřanská výhra se nerodila lehce (09.09.2012)
Nohejbalový turnaj v Uhříněvsi ovládla Čáslav (26.08.2012)
Bezzubá nohejbalová sobota v Černošicích (26.08.2012)
MPD2012: Zasloužená remíza s lídrem skupiny (21.07.2012)
MPD2012: Vršovické drama se šťastným koncem (21.07.2012)
MPD2012: Neplánované domácí drama se Záběhlicemi (21.07.2012)
MPD2012: Hladké domácí vítězství (03.06.2012)
MPD2012: těsná prohra v Roztokách (03.06.2012)
Nohejbalové soustřední na Máchově jezeře (03.06.2012)
Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán (07.05.2012)
MPD2012: domácí utkání s Modřany nám vyšlo (06.05.2012)
MPD2012: černá středa v Radotíně (06.05.2012)
MPD2012: první domácí utkání ve druhé třídě (22.04.2012)
MPD2012: první zápas ve druhé třídě bez kapitána (21.04.2012)
Přátelské nohejbalové utkání s Vestcem (11.03.2012)
Vánoční zakončení sezóny (15.01.2012)
Účast na nohejbalovém turnaji O POHÁR MISTRŮ (03.12.2011)
Velká Jesenice: Posvícenská posvícením neskončila (03.12.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Petr Souček (20.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Karel Měřínský (06.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Jiří Dlouhý (30.10.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Pavel Martínek (30.10.2011)
MPD2011: Poslední korálek navlečen, oslavy propukají (13.10.2011)
MPD2011: Výhra v Řeporyjích jistí postup (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj na Meridě se vydařil (18.09.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Libocí (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj po všech stránkách vydařený (30.08.2011)
Nohejbalový turnaj trojic na Louisianě (29.08.2011)
Černá sobota v Libni na T.O. Zapomenutých (02.07.2011)
Nohejbalové soustředění opět velmi vydařené (26.06.2011)
Promarněný postup do čtvrtfinále na Branické patě (26.06.2011)
MPD2011: nervózní utkání v Jenštejně jsme zvládli na výbornou (26.06.2011)
Účast na nohejbalových přeborech Prahy (trojice) (26.06.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Petrovicemi (19.06.2011)
MPD2011: první letošní ztráta přišla na Zelené Lišce (19.06.2011)
MPD2011: výhra nad týmem Stop Zevling (30.05.2011)
MPD2011: Výhra nad Řeporyjemi se nerodila lehce (23.05.2011)
MPD2011: čtvrté vítězství si vezeme z Liboci (15.05.2011)
Páté místo v nohejbalovém Vestci (02.05.2011)
Nohejbalový turnaj - XIX. Řeporyjský kraťas (02.05.2011)
Desáté narozeniny v nohejbalovém rytmu (01.05.2011)
MPD2010: nohejbalová soutěž v roce 2010 - shrnutí (01.05.2011)
MPD2011: Dalšího kanára si z Kolovrat odvezlo Béčko Jenštejna (01.05.2011)
MPD2011: Další výhra v Petrovicích (29.04.2011)
MPD2011: Úvod nám vyšel na výbornou (29.04.2011)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládla Citadela (31.12.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Dobřichovicích (19.10.2010)
Nohejbalový turnaj dvojic v Konojedech (17.10.2010)
MPD2010: závěrečné utkání jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Opět vyhrocené utkání s Modřany (26.09.2010)
MPD2010: Dramatické utkání s Petrovicemi jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Ztráta dobře rozehraného utkání (06.09.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Markovičkách (05.09.2010)
V Běchovicích se nakonec hrálo (28.08.2010)
Počasí našemu nohejbalovému turnaji přálo (28.08.2010)
Turnaj dvojek U Dubu (28.07.2010)
Turnaj dvojek v Konojedech (27.07.2010)
Přátelské utkání s Vestcem (26.07.2010)
Nohejbalové soustředění na Křivoklátě více než vydařené (06.07.2010)
MPD2010: Cenná domácí výhra proti PSVS (01.07.2010)
MPD2010: Další výhra v Řeporyjích (01.07.2010)
MPD2010: Konečně 'skutečná' výhra ve třetí třídě (01.06.2010)
Jednorázové přebory Prahy trojic ovládla znovu Solidarita (31.05.2010)
MPD2010: Domácí remíza proti Modřanům (27.05.2010)
MPD2010: Z Petrovic jsme body nepřivezli (26.05.2010)
MPD2010: domácí remíza s Hasiči Praha (09.05.2010)
MPD2010: příliš krutá prohra v Krči (09.05.2010)
MPD2010: úvodní výhra ve třetí třídě (05.05.2010)
Vítězné přátelské utkání proti Jenštejnu v Boleslavi (12.12.2009)
Nohejbalový turnaj U Budyho = třetí místo! (25.10.2009)
Nohejbalový maraton ve Velké Jesenici (04.10.2009)
Nohejbalový turnaj trojic ve Vrdech u Čáslavi (04.10.2009)
MPD2009: Postupové utkání proti Modřanům (26.09.2009)
MPD2009: Jednoznačná výhra na Liboci (20.09.2009)
MPD2009: napínavý duel o druhou příčku s ETC (10.09.2009)
MPD2009: povinná domácí výhra nad Lokomotivou B (03.09.2009)
Promoklý nohejbalový turnaj trojic v Poniklé (02.09.2009)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (29.08.2009)
Sluncem zalitý nohejbalový turnaj v S.O. U dubu (11.08.2009)
Nohejbalový turnaj v Jenštejně - návrat na zem (10.08.2009)
Překrásný turnaj na Libeňském ostrově ozdoben třetím místem (06.07.2009)
MPD2009: promoklé úterý a utkání na Oáze (06.07.2009)
MPD2009: deváté kolo přineslo domácí výhru nad Pankrácí (22.06.2009)
MPD2009: Vyhrocené utkání v Jenštejně (15.06.2009)
Vítězství na nohejbalovém turnaji v Jenštejně (09.06.2009)
Jednorázové přebory Prahy v nohejbale trojic ovládla Solidarita (04.06.2009)
MPD2009: Bitva o druhé místo proti Modřanům (26.05.2009)
MPD2009: Jednoznačná záležitost - MAESTRO : Liboc B (25.05.2009)
Soustředění nohejbalového oddílu na Křivoklátě (20.05.2009)
MPD2009: další remízové drama - tentokrát s ETC (19.05.2009)
MPD2009: jasná výhra v Liboci proti Lokomotivě B (07.05.2009)
MPD2009: větrné domácí drama s Oázou D (30.04.2009)
MPD2009: první letošní výhra na Pankráci (26.04.2009)
MPD2009: úvodní domácí remíza proti SK Jenštejn B (20.04.2009)
Poslední generálka na nohejbalovou soutěž proti ABC Bráník (03.04.2009)
Jablíčko open 2009 - nohejbalový turnaj trojic v Petrovicích (31.01.2009)
Vánoční nohejbalový turnaj trojic v Kolovratech se vydařil (06.01.2009)
Návštěva na MS v nohejbale, Nymburk 2008 (24.12.2008)
Přátelské utkání v nohejbale s týmem Jenštejn B (20.11.2008)
MPD2008: Premiérová účast v nohejbalové soutěži - shrnutí (28.09.2008)
MPD2008: Úspěšné zakončení nohejbalové soutěže proti Lokomotivě B (25.09.2008)
MPD 2008: Druhá výhra nad týmem “Jenštejn B” v nadstavbové části soutěže (22.09.2008)
MPD2008: domácí výhra nad Lokomotivou B (09.09.2008)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (07.09.2008)
MPD2008: vysoká výhra v Jenštejně (07.09.2008)
MPD2008: větrné nohejbalové utkání na Pankráci (25.06.2008)
MPD2008: kruté vystřízlivění na Oáze (18.06.2008)
MPD2008: nečekané domácí vítězství nad SK Zbraslav (13.06.2008)
MPD2008: dramatické domácí utkání proti TJ Modřany (11.06.2008)
Nohejbalový turnaj v Dubečku (26.05.2008)
MPD2008: první domácí vítězství proti Pankrác D (21.05.2008)
MPD2008: Ztráta nadějného vedení na Zbraslavi (08.05.2008)
MPD2008: modřanské drama se sladkým koncem (27.04.2008)
MPD2008: Premiéra v nohejbalové soutěži (18.04.2008)
Nohejbal: přátelské utkání s týmem Jenštejn B (15.04.2008)
4. ročník memoriálu Jiřího Počty, tentokrát v Průhonicích (05.03.2008)
Dubeček: pohár nám opět těsně unikl ... (23.09.2007)
Nohejbalový turnaj trojic Uhříněves 2007: pohár zůstal doma (04.09.2007)
Nohejbalový turnaj v Dubečku se vydařil (24.05.2007)
3. ročník Memoriálu Jiřího Počty ovládli hráči Čakovic (28.12.2006)
Vánoční Uhříněves 2005 - vyprávění (03.01.2006)
Cena „Metuje“ – vyprávění o nohejbalovém turnaji ve Velké Jesenici (09.09.2005)
Nohejbalový turnaj v Průhonicích (26.03.2005)
Účast na nohejbalových turnajích a přátelských zápasech v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Nohejbalové turnaje pořádané klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj MAESTRO v Kolovratech (31.8.2002) (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj ve Velké Jesenici s dobrovolníky (13.7.2002) (12.03.2005)
Druhý nohejbalový zápas mezi SITELem a (skoro) V.I.P MAESTRO CLUB Kolovraty (12.03.2005)
První kolovratský turnaj (12.03.2005)
Pojednání o 2. nohejbalovém zápase (12.03.2005)
Vyprávění o 3. turnaji v nohejbale v Dubečku (12.03.2005)
Krátká zpráva o nohejbalovém turnaji v Běchovicích (12.03.2005)
Pohled na turnaj očima lepšího Béčka (12.03.2005)
Vyprávění o 2.turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Rozhovor s trenérem (po 1. turnaji) (12.03.2005)
... ještě něco, co bych dodal (k 1. turnaji) (12.03.2005)
Střízlivý pohled na opilý turnaj v Dubečku (12.03.2005)
Vyprávění o 1. turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Pojednání o 1. nohejbalovém zápase (12.03.2005)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 05. 08. 2020

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 20 zpráv
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty
• 03.08.2015: Vilda Hrachovec
nohejbalový turnaj TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
• 06.12.2014: help with personal statement
help with personal statement

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting