MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Jarní brigáda na kurtu Na Parkáně (stříhání křovin), 17.3.2012 [peso-imag0108.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* MPD2009: napínavý duel o druhou příčku s ETC

Vydáno dne 10. 09. 2009 (3556 přečtení)

Obrázek k článku

V úterý 8.9.2009 jsme opět na domácím hřišti nastoupili k utkání Městského přeboru družstev v nohejbale. Naším soupeřem bylo družstvo ETC, které je naším přímým konkurentem v boji o druhé místo ve 4. třídě. Podařilo se nám uhájit druhé místo? Čtěte dále a vše se dozvíte. Nezapomeňte nahlédnout také do naší galerie.


V úterý nás čekalo těžké utkání proti ETC, které před utkáním bylo jen bod za námi. K udržení druhého místa nám stačila remíza, ale my samozřejmě mysleli na vítězství. K utkání jsme byli připraveni ve stejné sestavě jako minulý týden. Proto do úvodní dvojky nastoupil Pavel Martínek s Jirkou Dlouhým proti první dvojce soupeře. Dua M. Drábik, P. Lorenz se vůbec nezalekli a bez větších problémů je vyprovodili z kurtu po výsledku 10:5. Ve druhém setu se jim nepovedl začátek a prohrávali 2:5, ale zlepšenou hrou stav otočili na 8:6. Bohužel závěr setu patřil soupeři a my první zápasový bod vyhlíželi marně.
Ve druhé dvojice se představil Petr Souček a Karel Měřínský. Celý zápas zvládli prakticky bez jediné chybičky a soupeři dovolili v obou setech pouhé 4 respektive 6 bodů. Ujali jsme se v utkání vedení 1:0.
Trojice Pavel Martínek, Jiří Dlouhý a Michal Kirchner měla za úkol vedení udržet. Pavel exceloval na bloku a když k tomu přidal i nádherný útok, nebylo o vítězi pochyb. Výsledky setů 10:4 a 10:7 znamenaly navýšení našeho vedení na 2:0.
Ve druhé trojici nastupuje již stabilní sestava Petr Souček, Karel Měřínský a Tomáš Stoklasa. Na kurt šla s jediným cílem - oplatit soupeři porážku z minulého vzájemného utkání. V prvním setu jsme nedali soupeři šanci. Dařilo se nám na bloku, na smeči a Tomáš Stoklasa hrál perfektně v poli. Výsledek 10:5 nám dával šanci bojovat o další zápasový bod. Ve druhém setu nám malinko utekl začátek (0:3), ale postupně jsme se dostali do vedení 9:8, které zakončil Karel parádním kraťasem, který se svezl po nešťastném soupeři.
Průběžný stav utkání byl 3:0 a my jsme si lepší vstup do utkání nemohli přát. Navíc v okamžiku, kdy byla před námi naše excelentní disciplína - vložená dvojka. Už jsme si začali pohrávat s myšlenkami na vítězství. Bohužel dvojice Tomáš Stoklasa a Jiří Hrnčíř ml. neměla dnes svůj den. V prvním setu se Jirkovi nedařilo na smeči a soupeř jej hladce získal v poměru 4:10. Ani začátek druhého setu nevěstil nic dobrého - 1:4. Potom ale zaúřadoval Tomáš několika pěknými kraťasy a bylo z toho vedení 8:6. S odstupem času je možné tento okamžik označit za jeden z klíčových v celém dnešním utkání. Našim hochům se totiž již nepodařilo zabodovat a soupeř získal druhý set 10:8 a tím i celý zápas - sníženo na 1:3.
Do další trojky měl původně nastoupit Jirka Hrnčíř, ale nakonec místo něj nastoupila osvědčená sestava z úvodních zápasů (Pavel, Jirka Dlouhý a Michal). V prvním setu byli ovšem jak opaření. Nemohli jsme se chytit - jako bychom si mysleli, že vyhrajeme hladce 6:0. Jedna prohra nás neuvěřitelně zasáhla. První set kluci prohráli 5:10. Ve druhém se vrátili ke svojí hře, Jirka Dlouhý krásně nahrával a společně s Michalem zářili v poli. Když k tomu Pavel přidal pěkný výkon na síti, patřil druhý set našim v poměru 10:8. Stále jsme vedli 3:1.
Do další trojky jsme nastupovali s vědomím, že případná výhra v tomto zápase znamená pojistku výhry v celém utkání. Abych se přiznal, ani mě nenapadlo, že by se mohlo stát něco jiného. Na soupeře jsme si věřili a od samého počátku jsme šli za vítězstvím. Za stavu 8:6 si soupeřův blokař poranil pravou nohu a nemohl dále pokračovat. Tato nepříjemná událost soupeře nabudila a my jsme na jejich pozměněnou sestavu nenašli protizbraň - prohra 8:10 byla skutečností. Druhý set jsme začali s velkým odhodláním a během pár minut jsme si vypracovali náskok 7:1. Nevím, co se v tomto okamžiku událo, ale my jsme nebyli schopni bodovat. Soupeř náš náskok stahoval bod po bodu. Za stavu 7:7 jsme si vzali oddechový čas, který ovšem bodový příděl soupeře nezastavil a ten pokračoval až k vedení 9:7! My jsme dokázali ještě vyrovnat na 9:9, ale poslední míč patřil po naší chybě opět soupeři. Prohra 9:10 znamenala snížení na 2:3.
Ve dvojkách nás čekal těžký úkol, uhájit vedení 3:2. Pavel s Jirkou se v prvním setu nemohli chytit a prohráli hladce 4:10. Druhý set byl o něčem jiném - Pavel zářil na smeči a když Jirka přidal svůj tradiční "zárohák", vítězství nám nemohlo uniknout (10:7). Před poslední dvojkou jsme měli jistotu, že v utkání už neprohrajeme a odneseme si minimálně remízu.
Petr s Karlem ovšem neměli jednoduchou pozici. Nastupovali proti dvojici M. Drábik, P. Lorenz, která má jednu z nejlepších statistik v letošní 4. třídě. Byl k vidění krásný nohejbal a hrálo se systémem "bod za bod". My jsme dokázali strhnout vedení na naší stranu za stavu 6:5. Bohužel následoval zkažený servis a soupeř se lehce vrátil do zápasu. Druhá polovina setu už patřila jemu a zvítězil 10:7. My jsme stále věřili v zisk alespoň jednoho setu, který by nám zajistil dnešní vítězství. Bohužel situace z prvního setu se opakovala. Do poloviny setu jsme drželi se soupeřem krok, ale potom nám utekly dva míče a soupeř si již nenechal vítězství 10:7 vzít. Prohra 0:2 znamenala potvrzení dnešní remízy.
Utkání tak skončilo remízou 3:3. Před utkáním bychom tento výsledek brali všemi deseti, ale po jeho průběhu jsme chtěli (a měli mít) víc. Získaný bod nám zajistil udržení druhé příčky. Za zlomové okamžiky dnešního utkání považuji několik věci. Ve druhém setu vložené dvojky jsme měli udržet nadějné dvoubodové vedení. Totéž se dá říct o obou setech poslední trojky. Ztráta vedení 1:7 nás bude strašit ještě dlouho. Zde byla jednoznačně chyba, že jsme si nevzali oddechový čas dříve a hlavně, že jsme neudělali nějakou změnu. S odstupem času vím, že jsem útočil stále do stejného místa a soupeř tam v klidu útoky vybíral. Zde musím sebekriticky přiznat, že jsem selhal nejen jako hráč ale hlavně jako kapitán týmu! Věřím, že si z tohoto průběhu všichni vezmeme ponaučení a příště se nám to již nestane.
Jednoznačně musím za výkon proti ETC pochválit Jirku Dlouhého a Pavla Martínka, kteří zvládli své zápasy výborně a hlavně s pozitivní bilancí (1:0). Bez emocí musíme utkání hodnotit pozitivně, neboť jsme sehráli velmi pěkné a hlavně dramatické utkání. Klidně jsme v závěru mohli i prohrát a tento bod může mít ještě cenu zlata.
Situace v naší skupině je totiž před dvěma posledními koly velmi zajímavá. Pokud pomineme utkání (ETC Praha 4 - Lokomotiva B, ETC Praha 4 - Liboc B a Liboc B - Kolovraty), kde výsledek - ať soupeři prominou - je prakticky jistý, tak pro umístění na prvních třech místech budou důležitá tato utkání: 14.09. 16:30 Modřany - Oáza D, 22.09. 16:00 Oáza D - Jenštejn B a 22.09. 16:00 Kolovraty - Modřany
1. místo ve 4. třídě nám zajistí vítězství proti Modřanům a zároveň pokud Oáza v posledních dvou utkáních nezíská více než 1 bod. Druhé místo nám zaručí remíza s týmem Modřan, ale pouze v případě, že Oáza nezíská ve dvou kolech právě 1 bod. Druhé místo nám zaručí také vítězství nad Modřanami bez ohledu na výsledky dalších utkání. (V případě rovnosti bodů rozhodují kritéria z článku 3.15.1 Soutěžního řádu. Pokud by se na 21 bodech srovnala všechna 3 družstva Oáza, my a ETC, tak o pořadí rozhodne větší počet tabulkových bodů ze vzájemných utkání, kterých má nejvíc Oáza [5], před ETC [4] a námi [3]. V případě rovnosti bodů pouze s ETC rozhodne pro nás větší rozdíl míčů ve vzájemných zápasech, který činí 296:289 v náš prospěch.). Prohra nás může poslat buď na 3. a nebo dokonce až 4. místo - to podle výsledku utkání Modřany - Oáza. Z výše uvedeného vyplývá, že pokud chceme mít jistotu druhého místa, musíme Modřany porazit.
Úplně na závěr musím poděkovat našim fanouškům, kterých se u kolovratského hřiště sešlo neobvykle mnoho. Děkujeme za jejich hlasité povzbuzování a věříme, že konečná remíza je neodrazí od toho, aby nás přišli podpořit v posledním domácím utkání proti Modřanům, nebo už příští týden na Liboci.
Podrobné výsledky a tabulku najdete na www.vysledky.com.
MAESTRO CLUB Kolovraty - ETC
Utkání Výsledek zápasu Průb.stav.utkání
1d (Pavel Martínek, Jiří Dlouhý) - 2d 10:5, 8:10 1:1 0:0
2d (Petr Souček, Karel Měřínský) - 1d 10:4, 10:6 2:0 1:0
1t (Pavel Martínek, Jiří Dlouhý, Michal Kirchner) - 1t 10:4, 10:7 2:0 2:0
2t (Petr Souček, Karel Měřínský, Tomáš Stoklasa) - 2t 10:5, 10:8 2:0 3:0
3d (Tomáš Stoklasa, Jiří Hrnčíř ml.) - 3d 4:10, 8:10 0:2 3:1
1t (Pavel Martínek, Jiří Dlouhý, Michal Kirchner) - 2t 5:10, 10:8 1:1 3:1
2t (Petr Souček, Karel Měřínský, Tomáš Stoklasa) - 1t 8:10, 9:10 0:2 3:2
1d (Pavel Martínek, Jiří Dlouhý) - 1d 4:10, 10:7 1:1 3:2
2d (Petr Souček, Karel Měřínský) - 2d 7:10, 7:10 0:2 3:3
Celkový výsledek utkání: 3 - 3
Za MAESTRO CLUB Kolovraty, Petr Souček


Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2017 je minulostí (09.12.2018)
Zimní pohár č. 4 - nohejbalový turnaj na Pankráci (12.03.2016)
Zimní pohár č. 3 - nohejbalový turnaj v Radotíně (27.02.2016)
Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech (13.02.2016)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích (30.01.2016)
Vánoční KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK ovládl Úsvit (01.01.2016)
Návštěva nohejbalového superfinále v Nymburce (15.11.2015)
Nohejbalová dokopná U Boudů (15.11.2015)
Městský přebor družstev v nohejbale 2015, shrnutí (15.11.2015)
Vítězný nohejbalový turnaj v Květnici (15.11.2015)
Nohejbalový turnaj v Horních Počernicích (15.11.2015)
MPD2015: třetí třída spěje do finiše (29.08.2015)
Kolovratský dloubák poprvé (29.08.2015)
Soustředění nohejbalového oddílu ve Velké Jesenici (29.08.2015)
Nohejbal: přátelské utkání proti Žlutým Lázním (22.03.2015)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládlo Pompo (07.02.2015)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj na Pankráci (04.02.2015)
Zakončení nohejbalové soutěže (04.10.2014)
Nohejbalový turnaj trojic Kráter 2014 (30.08.2014)
Nohejbal: teplé pivo přispělo k výborné úrovni turnaje (24.08.2014)
Nohejbalový turnaj trojic na TO Zapomenutých (10.08.2014)
Nohejbalový turnaj v Nespekách ozdoben druhým místem (06.07.2014)
Nohejbal: čtvrté místo v Braníku (29.06.2014)
Úvod nohejbalové soutěže (26.04.2014)
Přátelské nohejbalové utkání se Žlutými Lázněmi (26.04.2014)
Městský přebor družstev v nohejbale v roce 2013 (30.12.2013)
Vánoční nohejbalový turnaj letos vítězný (30.12.2013)
Výborně rozehraný turnaj v Ledči ukončilo Pavlovo zranění (30.12.2013)
Nohejbalový turnaj Uhříněves ve znamení desítek (25.08.2013)
Nohejbalový turnaj U Dubu (25.08.2013)
Nohejbalové soustředění ve Velké Jesenici (04.08.2013)
Přátelské utkání s Viktorkou Vestec (24.02.2013)
Přátelské utkání s ABC Bráník (24.02.2013)
Vánoční nohejbalový pohár putoval do Hořovic (06.01.2013)
MPD2012: Oslava postupu na Solidě (26.12.2012)
MPD2012: Postupová remíza se Sokolem Roztoky (23.09.2012)
MPD2012: Modřanská výhra se nerodila lehce (09.09.2012)
Nohejbalový turnaj v Uhříněvsi ovládla Čáslav (26.08.2012)
Bezzubá nohejbalová sobota v Černošicích (26.08.2012)
MPD2012: Zasloužená remíza s lídrem skupiny (21.07.2012)
MPD2012: Vršovické drama se šťastným koncem (21.07.2012)
MPD2012: Neplánované domácí drama se Záběhlicemi (21.07.2012)
MPD2012: Hladké domácí vítězství (03.06.2012)
MPD2012: těsná prohra v Roztokách (03.06.2012)
Nohejbalové soustřední na Máchově jezeře (03.06.2012)
Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán (07.05.2012)
MPD2012: domácí utkání s Modřany nám vyšlo (06.05.2012)
MPD2012: černá středa v Radotíně (06.05.2012)
MPD2012: první domácí utkání ve druhé třídě (22.04.2012)
MPD2012: první zápas ve druhé třídě bez kapitána (21.04.2012)
Přátelské nohejbalové utkání s Vestcem (11.03.2012)
Vánoční zakončení sezóny (15.01.2012)
Účast na nohejbalovém turnaji O POHÁR MISTRŮ (03.12.2011)
Velká Jesenice: Posvícenská posvícením neskončila (03.12.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Petr Souček (20.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Karel Měřínský (06.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Jiří Dlouhý (30.10.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Pavel Martínek (30.10.2011)
MPD2011: Poslední korálek navlečen, oslavy propukají (13.10.2011)
MPD2011: Výhra v Řeporyjích jistí postup (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj na Meridě se vydařil (18.09.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Libocí (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj po všech stránkách vydařený (30.08.2011)
Nohejbalový turnaj trojic na Louisianě (29.08.2011)
Černá sobota v Libni na T.O. Zapomenutých (02.07.2011)
Nohejbalové soustředění opět velmi vydařené (26.06.2011)
Promarněný postup do čtvrtfinále na Branické patě (26.06.2011)
MPD2011: nervózní utkání v Jenštejně jsme zvládli na výbornou (26.06.2011)
Účast na nohejbalových přeborech Prahy (trojice) (26.06.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Petrovicemi (19.06.2011)
MPD2011: první letošní ztráta přišla na Zelené Lišce (19.06.2011)
MPD2011: výhra nad týmem Stop Zevling (30.05.2011)
MPD2011: Výhra nad Řeporyjemi se nerodila lehce (23.05.2011)
MPD2011: čtvrté vítězství si vezeme z Liboci (15.05.2011)
Páté místo v nohejbalovém Vestci (02.05.2011)
Nohejbalový turnaj - XIX. Řeporyjský kraťas (02.05.2011)
Desáté narozeniny v nohejbalovém rytmu (01.05.2011)
MPD2010: nohejbalová soutěž v roce 2010 - shrnutí (01.05.2011)
MPD2011: Dalšího kanára si z Kolovrat odvezlo Béčko Jenštejna (01.05.2011)
MPD2011: Další výhra v Petrovicích (29.04.2011)
MPD2011: Úvod nám vyšel na výbornou (29.04.2011)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládla Citadela (31.12.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Dobřichovicích (19.10.2010)
Nohejbalový turnaj dvojic v Konojedech (17.10.2010)
MPD2010: závěrečné utkání jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Opět vyhrocené utkání s Modřany (26.09.2010)
MPD2010: Dramatické utkání s Petrovicemi jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Ztráta dobře rozehraného utkání (06.09.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Markovičkách (05.09.2010)
V Běchovicích se nakonec hrálo (28.08.2010)
Počasí našemu nohejbalovému turnaji přálo (28.08.2010)
Turnaj dvojek U Dubu (28.07.2010)
Turnaj dvojek v Konojedech (27.07.2010)
Přátelské utkání s Vestcem (26.07.2010)
Nohejbalové soustředění na Křivoklátě více než vydařené (06.07.2010)
MPD2010: Cenná domácí výhra proti PSVS (01.07.2010)
MPD2010: Další výhra v Řeporyjích (01.07.2010)
MPD2010: Konečně 'skutečná' výhra ve třetí třídě (01.06.2010)
Jednorázové přebory Prahy trojic ovládla znovu Solidarita (31.05.2010)
MPD2010: Domácí remíza proti Modřanům (27.05.2010)
MPD2010: Z Petrovic jsme body nepřivezli (26.05.2010)
MPD2010: domácí remíza s Hasiči Praha (09.05.2010)
MPD2010: příliš krutá prohra v Krči (09.05.2010)
MPD2010: úvodní výhra ve třetí třídě (05.05.2010)
Vánoční nohejbalový turnaj - úspěšné zakončení sezóny (03.01.2010)
Vítězné přátelské utkání proti Jenštejnu v Boleslavi (12.12.2009)
Nohejbalový turnaj U Budyho = třetí místo! (25.10.2009)
Nohejbalový maraton ve Velké Jesenici (04.10.2009)
Nohejbalový turnaj trojic ve Vrdech u Čáslavi (04.10.2009)
MPD2009: Postupové utkání proti Modřanům (26.09.2009)
MPD2009: Jednoznačná výhra na Liboci (20.09.2009)
MPD2009: povinná domácí výhra nad Lokomotivou B (03.09.2009)
Promoklý nohejbalový turnaj trojic v Poniklé (02.09.2009)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (29.08.2009)
Sluncem zalitý nohejbalový turnaj v S.O. U dubu (11.08.2009)
Nohejbalový turnaj v Jenštejně - návrat na zem (10.08.2009)
Překrásný turnaj na Libeňském ostrově ozdoben třetím místem (06.07.2009)
MPD2009: promoklé úterý a utkání na Oáze (06.07.2009)
MPD2009: deváté kolo přineslo domácí výhru nad Pankrácí (22.06.2009)
MPD2009: Vyhrocené utkání v Jenštejně (15.06.2009)
Vítězství na nohejbalovém turnaji v Jenštejně (09.06.2009)
Jednorázové přebory Prahy v nohejbale trojic ovládla Solidarita (04.06.2009)
MPD2009: Bitva o druhé místo proti Modřanům (26.05.2009)
MPD2009: Jednoznačná záležitost - MAESTRO : Liboc B (25.05.2009)
Soustředění nohejbalového oddílu na Křivoklátě (20.05.2009)
MPD2009: další remízové drama - tentokrát s ETC (19.05.2009)
MPD2009: jasná výhra v Liboci proti Lokomotivě B (07.05.2009)
MPD2009: větrné domácí drama s Oázou D (30.04.2009)
MPD2009: první letošní výhra na Pankráci (26.04.2009)
MPD2009: úvodní domácí remíza proti SK Jenštejn B (20.04.2009)
Poslední generálka na nohejbalovou soutěž proti ABC Bráník (03.04.2009)
Jablíčko open 2009 - nohejbalový turnaj trojic v Petrovicích (31.01.2009)
Vánoční nohejbalový turnaj trojic v Kolovratech se vydařil (06.01.2009)
Návštěva na MS v nohejbale, Nymburk 2008 (24.12.2008)
Přátelské utkání v nohejbale s týmem Jenštejn B (20.11.2008)
MPD2008: Premiérová účast v nohejbalové soutěži - shrnutí (28.09.2008)
MPD2008: Úspěšné zakončení nohejbalové soutěže proti Lokomotivě B (25.09.2008)
MPD 2008: Druhá výhra nad týmem “Jenštejn B” v nadstavbové části soutěže (22.09.2008)
MPD2008: domácí výhra nad Lokomotivou B (09.09.2008)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (07.09.2008)
MPD2008: vysoká výhra v Jenštejně (07.09.2008)
MPD2008: větrné nohejbalové utkání na Pankráci (25.06.2008)
MPD2008: kruté vystřízlivění na Oáze (18.06.2008)
MPD2008: nečekané domácí vítězství nad SK Zbraslav (13.06.2008)
MPD2008: dramatické domácí utkání proti TJ Modřany (11.06.2008)
Nohejbalový turnaj v Dubečku (26.05.2008)
MPD2008: první domácí vítězství proti Pankrác D (21.05.2008)
MPD2008: Ztráta nadějného vedení na Zbraslavi (08.05.2008)
MPD2008: modřanské drama se sladkým koncem (27.04.2008)
MPD2008: Premiéra v nohejbalové soutěži (18.04.2008)
Nohejbal: přátelské utkání s týmem Jenštejn B (15.04.2008)
4. ročník memoriálu Jiřího Počty, tentokrát v Průhonicích (05.03.2008)
Dubeček: pohár nám opět těsně unikl ... (23.09.2007)
Nohejbalový turnaj trojic Uhříněves 2007: pohár zůstal doma (04.09.2007)
Nohejbalový turnaj v Dubečku se vydařil (24.05.2007)
3. ročník Memoriálu Jiřího Počty ovládli hráči Čakovic (28.12.2006)
Vánoční Uhříněves 2005 - vyprávění (03.01.2006)
Cena „Metuje“ – vyprávění o nohejbalovém turnaji ve Velké Jesenici (09.09.2005)
Nohejbalový turnaj v Průhonicích (26.03.2005)
Účast na nohejbalových turnajích a přátelských zápasech v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Nohejbalové turnaje pořádané klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj MAESTRO v Kolovratech (31.8.2002) (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj ve Velké Jesenici s dobrovolníky (13.7.2002) (12.03.2005)
Druhý nohejbalový zápas mezi SITELem a (skoro) V.I.P MAESTRO CLUB Kolovraty (12.03.2005)
První kolovratský turnaj (12.03.2005)
Pojednání o 2. nohejbalovém zápase (12.03.2005)
Vyprávění o 3. turnaji v nohejbale v Dubečku (12.03.2005)
Krátká zpráva o nohejbalovém turnaji v Běchovicích (12.03.2005)
Pohled na turnaj očima lepšího Béčka (12.03.2005)
Vyprávění o 2.turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Rozhovor s trenérem (po 1. turnaji) (12.03.2005)
... ještě něco, co bych dodal (k 1. turnaji) (12.03.2005)
Střízlivý pohled na opilý turnaj v Dubečku (12.03.2005)
Vyprávění o 1. turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Pojednání o 1. nohejbalovém zápase (12.03.2005)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 05. 08. 2020

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 20 zpráv
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty
• 03.08.2015: Vilda Hrachovec
nohejbalový turnaj TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
• 06.12.2014: help with personal statement
help with personal statement

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting