MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama


   Náhodná fotografie
Nohejbal, turnaj Velká Jesenice 2002.09 [maestro0355.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Překrásný turnaj na Libeňském ostrově ozdoben třetím místem

Vydáno dne 06. 07. 2009 (4520 přečtení)

Obrázek k článku

V sobotu 27. června 2009 jsme byli pozváni na nohejbalový turnaj trojic na Libeňský ostrov. Tuto nabídku jsme rádi přijali. Jak si naše sestava na turnaji vedla? Dozvíte se v následujícím článku. Samozřejmostí jsou fotografie v naší galerii, tak si je nezapomeňte prohlédnout.


Turnaj na "Libeňáku" začínal nezvykle pozdě - až o půl desáté dopoledne. My jsme ve složení Petr Souček, Jirka Dlouhý a Jirka Hrnčíř ml. dorazili ještě o chvilku později, neboť vlak z Benešova měl malé zpoždění. Přihlásili jsme naše družstvo u registrace a v klidu šli obhlédnout známou hospůdku U Budyho, kde se odehrávala velká část filmu Jana Hřebejka U mě dobrý. Dali jsme si první dnešní svijanskou desítku a obdivovali toto nádherné místo, kterému sedí poetické jméno "Oldschoolový nohejbalový amfiteátr u Budyho". Než jsme stačili vypít tento první lahodný mok, potkali jsme zde mnoho známých. Za všechny jmenujme alespoň Jirku Hůlu z Benic, Pepika Březinu ze Strašnic a Honzu Křečka z Pankráce.
Ke dvěma antukovým nohejbalovým kurtům u zdejší zahrádkářské kolonie si nakonec našlo cestu 12 týmů, které pořadatelé rozdělili do dvou šestičlenných skupin. My jsme byli zařazeni do skupiny B. První zápas nás čekal proti Benicím, za které tentokrát nastoupil jak Jirka Hůla, tak i hostující Pepik Březina. V prvním setu jsme nemohli najít recept na soupeřův útok a prohráli jej 7:10. Ve druhém jsme změnili taktiku a místo důsledného blokování jsme na Jirkovy smeče čekali na základní lajně. Změna taktiky se vyplatila a druhý set jsme vyhráli 10:5, když jej Petr zakončil nádherným kraťasem.
Před druhým utkáním jsme si dali druhé pivko a nakládaný hermelín. Vedro bylo obrovské, pot z nás tekl - ani jsme nemuseli hrát. Proti domácímu týmu Lios jsme tradičně nezvládli první set (8:10). Ani ve druhém jsme nezačali dobře, Jirka Hrnčíř měl problémy na příjmu s velmi nepříjemným servisem a my marně hledali svoji formu. K obratu zavelel Jirka Dlouhý za stavu 3:6, který doběhl prakticky ztracený míč. Potom se sice dotknul sítě, ovšem mimo kůly, což se za chybu nepovažuje. Rozhodčí přesto odpískal. Následně si svůj omyl uvědomil a nařídil nový míč. Ten jsme získali ve svůj prospěch a karta se začala obracet. Nakonec jsme druhý set vyhráli 10:7.
Vedro sílilo, a tak jsme svijanskou desítku vystřídali nealkoholickým pivem. Do třetího zápasu proti Blextars jsme vstoupili v pozměněném postavení - Jirka Hrnčíř šel na nahrávku a Jirka Dlouhý na levou stranu. Petr Souček zůstal na bloku, kde se opravdu činil. V prvním setu jsme sice ještě v dramatické koncovce prohráli 9:10, ale ve druhém jsme již zvítězili 10:8. O výsledku rozhodl zejména výborný blok, kterým jsme prakticky zničili soupeřova vysokého smečaře. Měli jsme tak na svém kontě 3 remízy ze třech zápasů. A už nyní bylo jisté, že vítězství ve skupině nám uteče, ale na druhé místo nám stačí dvě výhry v následujících dvou zápasech proti slabším soupeřům.
Nejdříve jsme se utkali s týmem Bráníka. V prvním setu soupeř ještě vzdoroval a uhrál přijatelný výsledek 5:10. Ve druhém už neměl proti našemu rozjetému týmu šanci - 3:10. První dnešní výhra byla na světě. Poslední zápas ve skupině proti družstvu Praga měl být pouhou formalitou. Při vší úctě k soupeři s tímto týmem bychom neměli mít problémy. Tak se také stalo a v poklidném tréninkovém tempu jsme zvítězili hladce 10:7, 10:3. Do vyřazovacích bojů jsme postupovali ze druhého místa. Z prvního místa z naší skupiny šel do čtvrtfinále tým Blextars díky vítězství nad Benicemi. Třetí místo zbylo na Benice a posledním postupujícím byl tým Lios.
Ve čtvrtfinále jsme narazili na tým Grado, který se umístil na třetím místě ve skupině A. Sami jsme se pasovali do favorita utkání a chtěli tento zápas vyhrát a zahrát si o příčky nejvyšší. Grado s námi drželo krok pouze na začátcích obou setů. V dalším průběhu se již plně projevila naše převaha a my čtvrtfinále zvládli ve dvou setech 10:5 a 10:6. Postup mezi první čtyři týmy se už dal považovat za úspěch, ale my chtěli víc.
V semifinále jsme narazili na vítěze utkání B1/A4, kterým se stal suverén skupiny B tým Píchlá guma. Píchlá guma procházela turnajem jako nůž máslem, neztratila jediný set a se soupeři si pohrávala jako kočka s myší. I ve čtvrtfinále proti Liosu nenechala nic náhodě a vyhrála zcela jasně 2:0. Proto jsme si ani my nedávali příliš vysoké cíle. V prvním setu jsme hráli moc bojácně, přesto jsme dokázali uhrát přijatelný výsledek 6:10. Do druhého setu jsme odhodili veškerý ostych a jak později prohlásil Jirka Hrnčíř "překročili jsme vlastní stín". Výborná hra Petra na bloku a na smeči nás katapultovala do vysokého vedení. Když k tomu oba Jirkové přidali neuvěřitelné zákroky v poli při výběru soupeřových smečí, neměl soupeř nárok. Jirka tak po výsledku 10:5 mohl prohlásit další ze svých pravd "jsou to lidi, nejsou to stroje - jdeme do nich!". Následoval třetí set, který se původně měl hrát ve zkrácené formě (od stavu 5:5), ale na základě žádosti diváků, kteří se utkáním evidentně bavili, jsme svolili s rozhodujícím setem v plné verzi. I na začátku třetího setu jsme předváděli výborný nohejbal a soupeře jsme přehrávali. Dostali jsme se do vedení 6:4 (v tento moment si Jirka povzdechl, že jsme netrvali na zkráceném setu - mohli jsme už být ve finále!). Zápas se začínal lámat. Následovala nádherná výměna, po které jsme soupeře dostali do úzkých a Petr měl na síti volnou celou pravou půlku kurtu. Bohužel jeho smeč zamířila několik centimetrů vedle pravé postranní lajny - místo nadějného vedení 7:4 to bylo pouze 6:5. Soupeře tento míč postavil na nohy. Z naší strany následovalo několik nepřesných příjmů a Píchlá guma šla do vedení 9:6. Ještě jsme dokázali snížit na 7:9, ale víc už jsme nedokázali. Prohra v semifinále 1:2 na sety a nádherný zápas, který mnozí diváci ohodnotili jako předčasné finále, nás odsoudila k utkání o třetí místo.
K němu jsme nastoupili proti týmu Blextars. V prvním setu se projevilo zklamání ze semifinálové prohry - soupeř nás přehrál zcela jasně 10:4. Nám nešlo prakticky nic. Ve druhém setu se karta úplně obrátila a nebýt dvou Jirkou Hrnčířem pokažených servisů mohl si soupeř odnést "kanára". Takto jsme srovnali stav zápasu o třetí místo výsledkem "pouze" 10:2. Ve třetím setu jsme neponechali nic náhodě a rychle se ujali vedení. Za stavu 9:6 jsme měli k dispozici 4 mečboly. Ten první zůstal ještě neproměněn, ale druhý již znamenal vítězství 10:7 a zisk třetího místa. Zbývá dodat, že ve finále si podle předpokladů Píchlá guma poradila s týmem Strong Boys ve třech setech 2:1.
Při slavnostním vyhlášení jsme převzali z rukou pořadatelů diplom za třetí místo, fotbalový míč a dětské šampaňské. Píchlá guma jako vítěz turnaje dostala pěkná trička pro vítěze. Krátce po převzetí cen nás k přátelskému zápasu vyzval tým Mlynáři. Ti skončili na čtvrtém místě ve skupině B. Už jsme byli sice unaveni, těšili jsme se na zasložené pivo, ale přesto jsme zápas odehráli. Soupeře jsme porazili ve dvou setech a v tom druhém neměli Mlynáři daleko od "kanára".
Potom už jsme si dali zasloužené pivko a pomalu vyhlíželi vhodný vlak, který nás s Jirkou Dlouhým odveze do Kolovrat. Jedna svijanská desítka střídala druhou a vždy v okamžiku odchodu na vhodnou tramvaj začalo pršet. Nakonec jsme museli Budyho stánek opustit krátce před 23. hodinou. Sice stále pršelo, ale na další vlak jsme už čekat nemohli. I když atmosféra byla výborná, zpěv písní za doprovodu kytar byl úžasný. Náš účet se nakonec zastavil na 48 pivech, z čehož vyplývá, že jsme naše pěkné umístění (3. místo) zapili více než důkladně. Nezbývá poděkovat organizátorům za výborný turnaj a my věříme, že U Budyho jsme nebyli naposledy - příště totiž přijedeme zase!
 

Přehled našich výsledků:
Základní skupina
MAESTRO CLUB Kolovraty - Benice 1:1 (7:10, 10:5)
MAESTRO CLUB Kolovraty - Lios 1:1 (8:10, 10:7)
MAESTRO CLUB Kolovraty - Blextars 1:1 (9:10, 10:8)
MAESTRO CLUB Kolovraty - Bráník 2:0 (10:5, 10:3)
MAESTRO CLUB Kolovraty - Praga 2:0 (10:7, 10:3)
Čtvrtfinále
MAESTRO CLUB Kolovraty - Grado 2:0 (10:5, 10:6)
Semifinále
MAESTRO CLUB Kolovraty - Píchlá guma 1:2 (6:10, 10:5, 7:10)
Zápas o 3. místo
MAESTRO CLUB Kolovraty - Blextars 2:1 (4:10, 10:2, 10:7)

Diplom za třetí místo:
Diplom za třetí místoPřidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2017 je minulostí (09.12.2018)
Zimní pohár č. 4 - nohejbalový turnaj na Pankráci (12.03.2016)
Zimní pohár č. 3 - nohejbalový turnaj v Radotíně (27.02.2016)
Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech (13.02.2016)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích (30.01.2016)
Vánoční KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK ovládl Úsvit (01.01.2016)
Návštěva nohejbalového superfinále v Nymburce (15.11.2015)
Nohejbalová dokopná U Boudů (15.11.2015)
Městský přebor družstev v nohejbale 2015, shrnutí (15.11.2015)
Vítězný nohejbalový turnaj v Květnici (15.11.2015)
Nohejbalový turnaj v Horních Počernicích (15.11.2015)
MPD2015: třetí třída spěje do finiše (29.08.2015)
Kolovratský dloubák poprvé (29.08.2015)
Soustředění nohejbalového oddílu ve Velké Jesenici (29.08.2015)
Nohejbal: přátelské utkání proti Žlutým Lázním (22.03.2015)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládlo Pompo (07.02.2015)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj na Pankráci (04.02.2015)
Zakončení nohejbalové soutěže (04.10.2014)
Nohejbalový turnaj trojic Kráter 2014 (30.08.2014)
Nohejbal: teplé pivo přispělo k výborné úrovni turnaje (24.08.2014)
Nohejbalový turnaj trojic na TO Zapomenutých (10.08.2014)
Nohejbalový turnaj v Nespekách ozdoben druhým místem (06.07.2014)
Nohejbal: čtvrté místo v Braníku (29.06.2014)
Úvod nohejbalové soutěže (26.04.2014)
Přátelské nohejbalové utkání se Žlutými Lázněmi (26.04.2014)
Městský přebor družstev v nohejbale v roce 2013 (30.12.2013)
Vánoční nohejbalový turnaj letos vítězný (30.12.2013)
Výborně rozehraný turnaj v Ledči ukončilo Pavlovo zranění (30.12.2013)
Nohejbalový turnaj Uhříněves ve znamení desítek (25.08.2013)
Nohejbalový turnaj U Dubu (25.08.2013)
Nohejbalové soustředění ve Velké Jesenici (04.08.2013)
Přátelské utkání s Viktorkou Vestec (24.02.2013)
Přátelské utkání s ABC Bráník (24.02.2013)
Vánoční nohejbalový pohár putoval do Hořovic (06.01.2013)
MPD2012: Oslava postupu na Solidě (26.12.2012)
MPD2012: Postupová remíza se Sokolem Roztoky (23.09.2012)
MPD2012: Modřanská výhra se nerodila lehce (09.09.2012)
Nohejbalový turnaj v Uhříněvsi ovládla Čáslav (26.08.2012)
Bezzubá nohejbalová sobota v Černošicích (26.08.2012)
MPD2012: Zasloužená remíza s lídrem skupiny (21.07.2012)
MPD2012: Vršovické drama se šťastným koncem (21.07.2012)
MPD2012: Neplánované domácí drama se Záběhlicemi (21.07.2012)
MPD2012: Hladké domácí vítězství (03.06.2012)
MPD2012: těsná prohra v Roztokách (03.06.2012)
Nohejbalové soustřední na Máchově jezeře (03.06.2012)
Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán (07.05.2012)
MPD2012: domácí utkání s Modřany nám vyšlo (06.05.2012)
MPD2012: černá středa v Radotíně (06.05.2012)
MPD2012: první domácí utkání ve druhé třídě (22.04.2012)
MPD2012: první zápas ve druhé třídě bez kapitána (21.04.2012)
Přátelské nohejbalové utkání s Vestcem (11.03.2012)
Vánoční zakončení sezóny (15.01.2012)
Účast na nohejbalovém turnaji O POHÁR MISTRŮ (03.12.2011)
Velká Jesenice: Posvícenská posvícením neskončila (03.12.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Petr Souček (20.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Karel Měřínský (06.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Jiří Dlouhý (30.10.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Pavel Martínek (30.10.2011)
MPD2011: Poslední korálek navlečen, oslavy propukají (13.10.2011)
MPD2011: Výhra v Řeporyjích jistí postup (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj na Meridě se vydařil (18.09.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Libocí (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj po všech stránkách vydařený (30.08.2011)
Nohejbalový turnaj trojic na Louisianě (29.08.2011)
Černá sobota v Libni na T.O. Zapomenutých (02.07.2011)
Nohejbalové soustředění opět velmi vydařené (26.06.2011)
Promarněný postup do čtvrtfinále na Branické patě (26.06.2011)
MPD2011: nervózní utkání v Jenštejně jsme zvládli na výbornou (26.06.2011)
Účast na nohejbalových přeborech Prahy (trojice) (26.06.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Petrovicemi (19.06.2011)
MPD2011: první letošní ztráta přišla na Zelené Lišce (19.06.2011)
MPD2011: výhra nad týmem Stop Zevling (30.05.2011)
MPD2011: Výhra nad Řeporyjemi se nerodila lehce (23.05.2011)
MPD2011: čtvrté vítězství si vezeme z Liboci (15.05.2011)
Páté místo v nohejbalovém Vestci (02.05.2011)
Nohejbalový turnaj - XIX. Řeporyjský kraťas (02.05.2011)
Desáté narozeniny v nohejbalovém rytmu (01.05.2011)
MPD2010: nohejbalová soutěž v roce 2010 - shrnutí (01.05.2011)
MPD2011: Dalšího kanára si z Kolovrat odvezlo Béčko Jenštejna (01.05.2011)
MPD2011: Další výhra v Petrovicích (29.04.2011)
MPD2011: Úvod nám vyšel na výbornou (29.04.2011)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládla Citadela (31.12.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Dobřichovicích (19.10.2010)
Nohejbalový turnaj dvojic v Konojedech (17.10.2010)
MPD2010: závěrečné utkání jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Opět vyhrocené utkání s Modřany (26.09.2010)
MPD2010: Dramatické utkání s Petrovicemi jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Ztráta dobře rozehraného utkání (06.09.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Markovičkách (05.09.2010)
V Běchovicích se nakonec hrálo (28.08.2010)
Počasí našemu nohejbalovému turnaji přálo (28.08.2010)
Turnaj dvojek U Dubu (28.07.2010)
Turnaj dvojek v Konojedech (27.07.2010)
Přátelské utkání s Vestcem (26.07.2010)
Nohejbalové soustředění na Křivoklátě více než vydařené (06.07.2010)
MPD2010: Cenná domácí výhra proti PSVS (01.07.2010)
MPD2010: Další výhra v Řeporyjích (01.07.2010)
MPD2010: Konečně 'skutečná' výhra ve třetí třídě (01.06.2010)
Jednorázové přebory Prahy trojic ovládla znovu Solidarita (31.05.2010)
MPD2010: Domácí remíza proti Modřanům (27.05.2010)
MPD2010: Z Petrovic jsme body nepřivezli (26.05.2010)
MPD2010: domácí remíza s Hasiči Praha (09.05.2010)
MPD2010: příliš krutá prohra v Krči (09.05.2010)
MPD2010: úvodní výhra ve třetí třídě (05.05.2010)
Vánoční nohejbalový turnaj - úspěšné zakončení sezóny (03.01.2010)
Vítězné přátelské utkání proti Jenštejnu v Boleslavi (12.12.2009)
Nohejbalový turnaj U Budyho = třetí místo! (25.10.2009)
Nohejbalový maraton ve Velké Jesenici (04.10.2009)
Nohejbalový turnaj trojic ve Vrdech u Čáslavi (04.10.2009)
MPD2009: Postupové utkání proti Modřanům (26.09.2009)
MPD2009: Jednoznačná výhra na Liboci (20.09.2009)
MPD2009: napínavý duel o druhou příčku s ETC (10.09.2009)
MPD2009: povinná domácí výhra nad Lokomotivou B (03.09.2009)
Promoklý nohejbalový turnaj trojic v Poniklé (02.09.2009)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (29.08.2009)
Sluncem zalitý nohejbalový turnaj v S.O. U dubu (11.08.2009)
Nohejbalový turnaj v Jenštejně - návrat na zem (10.08.2009)
MPD2009: promoklé úterý a utkání na Oáze (06.07.2009)
MPD2009: deváté kolo přineslo domácí výhru nad Pankrácí (22.06.2009)
MPD2009: Vyhrocené utkání v Jenštejně (15.06.2009)
Vítězství na nohejbalovém turnaji v Jenštejně (09.06.2009)
Jednorázové přebory Prahy v nohejbale trojic ovládla Solidarita (04.06.2009)
MPD2009: Bitva o druhé místo proti Modřanům (26.05.2009)
MPD2009: Jednoznačná záležitost - MAESTRO : Liboc B (25.05.2009)
Soustředění nohejbalového oddílu na Křivoklátě (20.05.2009)
MPD2009: další remízové drama - tentokrát s ETC (19.05.2009)
MPD2009: jasná výhra v Liboci proti Lokomotivě B (07.05.2009)
MPD2009: větrné domácí drama s Oázou D (30.04.2009)
MPD2009: první letošní výhra na Pankráci (26.04.2009)
MPD2009: úvodní domácí remíza proti SK Jenštejn B (20.04.2009)
Poslední generálka na nohejbalovou soutěž proti ABC Bráník (03.04.2009)
Jablíčko open 2009 - nohejbalový turnaj trojic v Petrovicích (31.01.2009)
Vánoční nohejbalový turnaj trojic v Kolovratech se vydařil (06.01.2009)
Návštěva na MS v nohejbale, Nymburk 2008 (24.12.2008)
Přátelské utkání v nohejbale s týmem Jenštejn B (20.11.2008)
MPD2008: Premiérová účast v nohejbalové soutěži - shrnutí (28.09.2008)
MPD2008: Úspěšné zakončení nohejbalové soutěže proti Lokomotivě B (25.09.2008)
MPD 2008: Druhá výhra nad týmem “Jenštejn B” v nadstavbové části soutěže (22.09.2008)
MPD2008: domácí výhra nad Lokomotivou B (09.09.2008)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (07.09.2008)
MPD2008: vysoká výhra v Jenštejně (07.09.2008)
MPD2008: větrné nohejbalové utkání na Pankráci (25.06.2008)
MPD2008: kruté vystřízlivění na Oáze (18.06.2008)
MPD2008: nečekané domácí vítězství nad SK Zbraslav (13.06.2008)
MPD2008: dramatické domácí utkání proti TJ Modřany (11.06.2008)
Nohejbalový turnaj v Dubečku (26.05.2008)
MPD2008: první domácí vítězství proti Pankrác D (21.05.2008)
MPD2008: Ztráta nadějného vedení na Zbraslavi (08.05.2008)
MPD2008: modřanské drama se sladkým koncem (27.04.2008)
MPD2008: Premiéra v nohejbalové soutěži (18.04.2008)
Nohejbal: přátelské utkání s týmem Jenštejn B (15.04.2008)
4. ročník memoriálu Jiřího Počty, tentokrát v Průhonicích (05.03.2008)
Dubeček: pohár nám opět těsně unikl ... (23.09.2007)
Nohejbalový turnaj trojic Uhříněves 2007: pohár zůstal doma (04.09.2007)
Nohejbalový turnaj v Dubečku se vydařil (24.05.2007)
3. ročník Memoriálu Jiřího Počty ovládli hráči Čakovic (28.12.2006)
Vánoční Uhříněves 2005 - vyprávění (03.01.2006)
Cena „Metuje“ – vyprávění o nohejbalovém turnaji ve Velké Jesenici (09.09.2005)
Nohejbalový turnaj v Průhonicích (26.03.2005)
Účast na nohejbalových turnajích a přátelských zápasech v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Nohejbalové turnaje pořádané klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj MAESTRO v Kolovratech (31.8.2002) (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj ve Velké Jesenici s dobrovolníky (13.7.2002) (12.03.2005)
Druhý nohejbalový zápas mezi SITELem a (skoro) V.I.P MAESTRO CLUB Kolovraty (12.03.2005)
První kolovratský turnaj (12.03.2005)
Pojednání o 2. nohejbalovém zápase (12.03.2005)
Vyprávění o 3. turnaji v nohejbale v Dubečku (12.03.2005)
Krátká zpráva o nohejbalovém turnaji v Běchovicích (12.03.2005)
Pohled na turnaj očima lepšího Béčka (12.03.2005)
Vyprávění o 2.turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Rozhovor s trenérem (po 1. turnaji) (12.03.2005)
... ještě něco, co bych dodal (k 1. turnaji) (12.03.2005)
Střízlivý pohled na opilý turnaj v Dubečku (12.03.2005)
Vyprávění o 1. turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Pojednání o 1. nohejbalovém zápase (12.03.2005)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Souček | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 22. 02. 2020

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 20 zpráv
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty
• 03.08.2015: Vilda Hrachovec
nohejbalový turnaj TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
• 06.12.2014: help with personal statement
help with personal statement

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting