MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama


   Náhodná fotografie
Nohejbalový turnaj dvojic v Konojedech, 10.10.2010 [peso-p1010878.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* 4. ročník memoriálu Jiřího Počty, tentokrát v Průhonicích

Vydáno dne 05. 03. 2008 (4409 přečtení)

Obrázek k článku

První březnovou sobotu se v Průhonicích u Prahy konal další ročník nohejbalového turnaje, který naši kamarádi z Benic pořádají jako Memoriál Jiřího Počty. Letos se konal již 4. ročník a naši hráči na něm tradičně nemohli chybět. Podařilo se jim navázat na poslední třetí místo? To vše a mnohem více se dozvíte v následujícím článku. Nezapomeňte se podívat také do naší fotogalerie na několik fotografií.


Již čtvrtý ročník nohejbalového turnaje trojic, který pravidelně pořádá nohejbalový klub Benice, se tentokrát uskutečnil v tělocvičně v Průhonicích. Ve srovnání s uhříněveskou školní tělocvičnou, kde se konal loňský ročník turnaje, bylo možná prostředí o něco méně komfortní. Skvělou atmosférou a pohostinností „domácího“ benického klubu si však letošní ročník v ničem nezadal s předchozími. Navíc v Průhonicích bylo možno podávat občerstvení, což byla proti loňskému turnaji v Uhříněvsi nesporná výhoda.
Náš klub tentokrát do tradičního souboje vyslal trojici Jiří Hrnčíř ml., Jiří Dlouhý a Petr Pavlů. Jednalo se o zcela nové složení reprezentačního týmu, takže jsme byli všichni zvědaví, jak si trojice povede.
Kdo nezná tělocvičnu v Průhonicích, možná by byl poněkud překvapen, že se v tak stísněném prostoru dá vůbec nohejbal hrát. Hřiště vyplňuje prakticky celou plochu sálu s čarami velmi těsně přiléhajícími ke stěnám tělocvičny. To však dodává hře některé velmi zajímavé rysy - zejména rychlost. Když přidáme některé speciální doplňky pravidel (povolený dotyk stropu na vlastní části hřiště atd.), lze si snadno představit, že v turnaj se stal pro všechny účastníky velmi zajímavou zkušeností.
Náš tým dorazil na místo krátce před devátou hodinou ranní a do soupisu týmů byl zařazen s číslem 6. Pořadatelé vzápětí ohlásili, že turnaj se bude hrát systémem každý s každým, vzhledem k tomu, že se přihlásilo (a dorazilo) celkem 7 mužstev – včetně jednoho dívčího týmu – „Máslovek“. Celá soupiska zúčastněných družstev tak vypadala následovně:
 • Strašnice
 • Máslovky
 • Libeňák
 • Zvánovice
 • Benice I
 • Maestro
 • Benice II
Turnaj byl slavnostně zahájen už několik minut po deváté hodině. Je třeba uznat, že časově tentokrát vše vycházelo velmi dobře – alespoň do odpoledních hodin, kdy se disciplína poněkud uvolňovala jako následek blízké kuchyně s poměrně pestrým jídelním a velmi bohatým nápojovým lístkem. Zahájení se neobešlo bez malého přípitku za zdar turnaje, ale pak už začaly tvrdé boje přímo na parketách tělocvičny.
Náš tým měl vzhledem k rozlosování na 6. místě přestávku a mohl sledovat první dva zápasy z lavičky (vlastně spíš z balkónu). Nastoupili jsme tedy ve třetím utkání a v něm jsme svedli souboj s domacím týmem Benice II. První praktické setkání s těsným prostorem tělocvičny bylo snad ještě o něco horší, než jsme se obávali a první set skončil velmi rychle 10:2 pro benické. V druhém setu jsme se výrazně zlepšili a zvítězili – i když těsně – 10:9. Ve třetím zkráceném setu se bohužel obrat nepodařilo potvrdit a výsledek 10:8 znamenal hned první prohrané utkání 1:2.
Po přestávce dvou utkání jsme nastoupili ke druhému zápasu, tentokrát s dívčím týmem Máslovek. Opět se nepodařilo zcela zachytit začátek zápasu. Máslovky hrály velmi dobře na síti a nepřesný příjem v zadní části hřiště vedl ke ztrátě prvního setu poměrem 10:7. Ve druhém setu se nám už ale podařilo ovládnout hru a zejména výborný výkon Jirky Hrnčíře na síti znamenal obrat utkání. Ve druhém setu jsme zvítězili 10:4 a v rozhodujícím jsme pak Máslovkám nepovolili ani jeden bod a výsledkem 10:5 dotáhli druhý zápas do vítězného konce 2:1.
Bohužel se ukázalo, že to bylo na dlouhou dobu vše, co se našemu týmu podařilo. Další zápas se Strašnicemi byl po dlouhé pauze, ve které se odehrála celkem 4 utkání (a také proběhla bouře s vichřicí). Takže to bylo jako začínat úplně od začátku – a také se skutečně scénář téměř opakoval. Přes vyrovnaný boj jsme první set ztratili 10:7, ve druhém pak dohnali stav výhrou 10:8. Ve třetím rozhodujícím zkráceném setu se pak náš tým nechal nachytat na několik „pastí“ v podobě nepřijatých dopadů míče těsně k čáře u stěny tělocvičny a prohra 10:7 znamenala další prohru 1:2. Ta mrzela o to více, že vítězství bylo na dosah a hra některých dalších týmu dávala tušit, že podobně vyrovnaných zápasů nemusí být mnoho..
Další náš zápas s druhým celkem domácích – Benice I – byl ještě poměrně vyrovnaný. Nicméně nedokázali jsme se v něm vyvarovat četných chyb – jak na příjmu, tak na síti. A proto jsme podlehli ve dvou setech 6:10 a 7:10.
Ve zbývajících dvou zápasech nás čekaly favorizované týmy, které dosud předváděly asi nejlepší hru v turnaji – Libeňák a Zvánovice. Obě mužstva disponovala velmi dobrými smečaři, kteří byli – zvláště v těsném prostoru tělocvičny – velmi účinnou zbraní proti všem ostatním týmům.
Utkání s Libeňákem bylo poměrně krátké a po dvou setech 7:10 a 5:10 jsme odešli poraženi 0:2.
Se Zvánovicemi jsme sváděli delší souboj a podali jsme obětavý výkon. Nicméně ani to na dobrou hru – a zejména na smečaře – soupeře nestačilo a sety 8:10 a 4:10 znamenaly ještě jednu prohru 0:2 v základní skupině turnaje.
Výsledné pořadí prvního kola turnaje tedy pro nás nebylo příliš lichotivé:
 • 1. Libeňák
 • 2. Benice I
 • 3. Zvánovice
 • 4. Benice II
 • 5. Strašnice
 • 6. Maestro
 • 7. Máslovky
Po krátké přestávce na občerstvení se ale ukázalo, že turnaj ještě nekončí. Je pravda, že dosavadní zápasy se odehrály ve velkém tempu a celá sada zápasů byla ukončena po druhé hodině odpolední. To samozřejmě nohejbalovým nadšencům nestačilo, takže místní ředitelství turnaje rozhodlo, že o konečné výsledky turnaje se bude hrát v dalším kole.
Nastala velmi důležitá fáze jednání o tom, jakým systémem by se druhé kolo mělo hrát. Velmi přirozeným návrhem bylo pokračovat vyřazovacím K.O. systémem, do kterého by se mužstva nasadila podle výsledků v prvním kole turnaje. V této fázi nicméně dva týmy (Libeňák a Strašnice) oznámily řediteli turnaje, že jejich hráči nemohou déle zůstat. Tím se startovní pole zúžilo na 5 mužstev, a tak nebylo překvapením, že se druhé kolo hrálo opět „každý s každým“ – jen pro úsporu času na dva sety (tedy bez případného třetího, rozhodujícího).
Tento vývoj turnaje se ukázal jako velmi pozitivní pro naše barvy. Jednak proto, že jsme si v průběhu dne na specifické podmínky průhonické tělocvičny postupně zvykali. A pak také proto, že na naší straně stála poměrně zásadní výhoda oproti některým jiným mužstvům: Všichni tři naši hráči se dostavili na místo vlastními auty.
Tentokrát bylo naše rozlosování opačné proti prvnímu kolu a začínali jsme s náročnějšími soupeři.
V prvním utkání jsme nastoupili proti favoritům ze Zvánovic. Zápas měl mnohem vyrovnanější průběh než v prvním kole. Ale i tak jsme na výkon soupeře nestačili a po celé řadě velmi dobře odehraných balónů ze strany soupeřova smečaře jsme se museli sklonit v obou setech 7:10.
Pak už se ale situace začala obracet. S Benicemi I jsme sehráli velmi vyrovnanou partii – v prvním setu jsme prohráli 6:10, ale ve druhém pak zvítězili 10:5. Je jen škoda, že se ve druhém kole nehrál rozhodující třetí set. V dané situaci jsme měli šanci zvítězit a získat skalp domácích pořadatelů.
V dalších dvou zápasech už jsme pak pouze vítězili. V odvetě s Benicemi II jsme svedli velmi tuhou bitvu. Ta byla navíc poznamenána několika spornými míči, které zvýšily hladinu adrenalinu na hřišti i hlas rozhodčího. Ale nakonec jsme se radovali z výhry v obou setech a to poměrem 10:8 a 10:7.
V posledním zápase s Máslovkami se jen potvrdilo, že jsme si už poměrně zvykli na místní prostředí. Oba sety jsme vyhráli a to 10:7 a 10:6.
Po sečtení výsledků jsme se tak zcela nečekaně ocitli na velmi pěkném 2.-3. místě, společně s Benicemi I:
 • 1. Zvánovice
 • 2.-3. Benice I
 • 2.-3 Maestro
 • 4. Benice II
 • 5. Máslovky
Bylo jasné, že se musí rozhodnout o druhém místě a to jedním závěrečným setem mezi Benicemi I a Maestrem. K tomuto setu jsme už nastupovali poměrně uvolněně, protože už dosavadní výsledek byl o hodně lepší, než naznačovalo dopolední první kolo turnaje. Možná i proto jsme nepodali dostatečně soustředěný výkon a v tomto rozhodujícím setu jsme podlehli 7:10. A nepomohli nám ani smeče Jirky Dlouhého, který vždy v nečekaném okamžiku naběhl ze zadní lajny a smečí do pravého zadního rohu nekompromisně ukončil výměnu.
Je to jistě škoda, 2. místo by znělo lépe než 3., nicméně musíme sportovně uznat, že po předvedené hře (zejména na začátku turnaje) bylo i třetí místo úspěchem.
Při vyhlášení výsledků jsme k diplomu za umístění v turnaji dostali ještě láhev šumivého vína a dlouhý den byl u konce. Určitě se těšíme na další turnaje a rozhodně uděláme všechno pro to, abychom na příštím 5. ročníku memoriálu Jiřího Počty v roce 2008 nechyběli.

Diplom za 3. místo - pro zvětšení klikni na obrázek

 Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2017 je minulostí (09.12.2018)
Zimní pohár č. 4 - nohejbalový turnaj na Pankráci (12.03.2016)
Zimní pohár č. 3 - nohejbalový turnaj v Radotíně (27.02.2016)
Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech (13.02.2016)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích (30.01.2016)
Vánoční KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK ovládl Úsvit (01.01.2016)
Návštěva nohejbalového superfinále v Nymburce (15.11.2015)
Nohejbalová dokopná U Boudů (15.11.2015)
Městský přebor družstev v nohejbale 2015, shrnutí (15.11.2015)
Vítězný nohejbalový turnaj v Květnici (15.11.2015)
Nohejbalový turnaj v Horních Počernicích (15.11.2015)
MPD2015: třetí třída spěje do finiše (29.08.2015)
Kolovratský dloubák poprvé (29.08.2015)
Soustředění nohejbalového oddílu ve Velké Jesenici (29.08.2015)
Nohejbal: přátelské utkání proti Žlutým Lázním (22.03.2015)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládlo Pompo (07.02.2015)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj na Pankráci (04.02.2015)
Zakončení nohejbalové soutěže (04.10.2014)
Nohejbalový turnaj trojic Kráter 2014 (30.08.2014)
Nohejbal: teplé pivo přispělo k výborné úrovni turnaje (24.08.2014)
Nohejbalový turnaj trojic na TO Zapomenutých (10.08.2014)
Nohejbalový turnaj v Nespekách ozdoben druhým místem (06.07.2014)
Nohejbal: čtvrté místo v Braníku (29.06.2014)
Úvod nohejbalové soutěže (26.04.2014)
Přátelské nohejbalové utkání se Žlutými Lázněmi (26.04.2014)
Městský přebor družstev v nohejbale v roce 2013 (30.12.2013)
Vánoční nohejbalový turnaj letos vítězný (30.12.2013)
Výborně rozehraný turnaj v Ledči ukončilo Pavlovo zranění (30.12.2013)
Nohejbalový turnaj Uhříněves ve znamení desítek (25.08.2013)
Nohejbalový turnaj U Dubu (25.08.2013)
Nohejbalové soustředění ve Velké Jesenici (04.08.2013)
Přátelské utkání s Viktorkou Vestec (24.02.2013)
Přátelské utkání s ABC Bráník (24.02.2013)
Vánoční nohejbalový pohár putoval do Hořovic (06.01.2013)
MPD2012: Oslava postupu na Solidě (26.12.2012)
MPD2012: Postupová remíza se Sokolem Roztoky (23.09.2012)
MPD2012: Modřanská výhra se nerodila lehce (09.09.2012)
Nohejbalový turnaj v Uhříněvsi ovládla Čáslav (26.08.2012)
Bezzubá nohejbalová sobota v Černošicích (26.08.2012)
MPD2012: Zasloužená remíza s lídrem skupiny (21.07.2012)
MPD2012: Vršovické drama se šťastným koncem (21.07.2012)
MPD2012: Neplánované domácí drama se Záběhlicemi (21.07.2012)
MPD2012: Hladké domácí vítězství (03.06.2012)
MPD2012: těsná prohra v Roztokách (03.06.2012)
Nohejbalové soustřední na Máchově jezeře (03.06.2012)
Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán (07.05.2012)
MPD2012: domácí utkání s Modřany nám vyšlo (06.05.2012)
MPD2012: černá středa v Radotíně (06.05.2012)
MPD2012: první domácí utkání ve druhé třídě (22.04.2012)
MPD2012: první zápas ve druhé třídě bez kapitána (21.04.2012)
Přátelské nohejbalové utkání s Vestcem (11.03.2012)
Vánoční zakončení sezóny (15.01.2012)
Účast na nohejbalovém turnaji O POHÁR MISTRŮ (03.12.2011)
Velká Jesenice: Posvícenská posvícením neskončila (03.12.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Petr Souček (20.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Karel Měřínský (06.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Jiří Dlouhý (30.10.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Pavel Martínek (30.10.2011)
MPD2011: Poslední korálek navlečen, oslavy propukají (13.10.2011)
MPD2011: Výhra v Řeporyjích jistí postup (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj na Meridě se vydařil (18.09.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Libocí (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj po všech stránkách vydařený (30.08.2011)
Nohejbalový turnaj trojic na Louisianě (29.08.2011)
Černá sobota v Libni na T.O. Zapomenutých (02.07.2011)
Nohejbalové soustředění opět velmi vydařené (26.06.2011)
Promarněný postup do čtvrtfinále na Branické patě (26.06.2011)
MPD2011: nervózní utkání v Jenštejně jsme zvládli na výbornou (26.06.2011)
Účast na nohejbalových přeborech Prahy (trojice) (26.06.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Petrovicemi (19.06.2011)
MPD2011: první letošní ztráta přišla na Zelené Lišce (19.06.2011)
MPD2011: výhra nad týmem Stop Zevling (30.05.2011)
MPD2011: Výhra nad Řeporyjemi se nerodila lehce (23.05.2011)
MPD2011: čtvrté vítězství si vezeme z Liboci (15.05.2011)
Páté místo v nohejbalovém Vestci (02.05.2011)
Nohejbalový turnaj - XIX. Řeporyjský kraťas (02.05.2011)
Desáté narozeniny v nohejbalovém rytmu (01.05.2011)
MPD2010: nohejbalová soutěž v roce 2010 - shrnutí (01.05.2011)
MPD2011: Dalšího kanára si z Kolovrat odvezlo Béčko Jenštejna (01.05.2011)
MPD2011: Další výhra v Petrovicích (29.04.2011)
MPD2011: Úvod nám vyšel na výbornou (29.04.2011)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládla Citadela (31.12.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Dobřichovicích (19.10.2010)
Nohejbalový turnaj dvojic v Konojedech (17.10.2010)
MPD2010: závěrečné utkání jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Opět vyhrocené utkání s Modřany (26.09.2010)
MPD2010: Dramatické utkání s Petrovicemi jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Ztráta dobře rozehraného utkání (06.09.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Markovičkách (05.09.2010)
V Běchovicích se nakonec hrálo (28.08.2010)
Počasí našemu nohejbalovému turnaji přálo (28.08.2010)
Turnaj dvojek U Dubu (28.07.2010)
Turnaj dvojek v Konojedech (27.07.2010)
Přátelské utkání s Vestcem (26.07.2010)
Nohejbalové soustředění na Křivoklátě více než vydařené (06.07.2010)
MPD2010: Cenná domácí výhra proti PSVS (01.07.2010)
MPD2010: Další výhra v Řeporyjích (01.07.2010)
MPD2010: Konečně 'skutečná' výhra ve třetí třídě (01.06.2010)
Jednorázové přebory Prahy trojic ovládla znovu Solidarita (31.05.2010)
MPD2010: Domácí remíza proti Modřanům (27.05.2010)
MPD2010: Z Petrovic jsme body nepřivezli (26.05.2010)
MPD2010: domácí remíza s Hasiči Praha (09.05.2010)
MPD2010: příliš krutá prohra v Krči (09.05.2010)
MPD2010: úvodní výhra ve třetí třídě (05.05.2010)
Vánoční nohejbalový turnaj - úspěšné zakončení sezóny (03.01.2010)
Vítězné přátelské utkání proti Jenštejnu v Boleslavi (12.12.2009)
Nohejbalový turnaj U Budyho = třetí místo! (25.10.2009)
Nohejbalový maraton ve Velké Jesenici (04.10.2009)
Nohejbalový turnaj trojic ve Vrdech u Čáslavi (04.10.2009)
MPD2009: Postupové utkání proti Modřanům (26.09.2009)
MPD2009: Jednoznačná výhra na Liboci (20.09.2009)
MPD2009: napínavý duel o druhou příčku s ETC (10.09.2009)
MPD2009: povinná domácí výhra nad Lokomotivou B (03.09.2009)
Promoklý nohejbalový turnaj trojic v Poniklé (02.09.2009)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (29.08.2009)
Sluncem zalitý nohejbalový turnaj v S.O. U dubu (11.08.2009)
Nohejbalový turnaj v Jenštejně - návrat na zem (10.08.2009)
Překrásný turnaj na Libeňském ostrově ozdoben třetím místem (06.07.2009)
MPD2009: promoklé úterý a utkání na Oáze (06.07.2009)
MPD2009: deváté kolo přineslo domácí výhru nad Pankrácí (22.06.2009)
MPD2009: Vyhrocené utkání v Jenštejně (15.06.2009)
Vítězství na nohejbalovém turnaji v Jenštejně (09.06.2009)
Jednorázové přebory Prahy v nohejbale trojic ovládla Solidarita (04.06.2009)
MPD2009: Bitva o druhé místo proti Modřanům (26.05.2009)
MPD2009: Jednoznačná záležitost - MAESTRO : Liboc B (25.05.2009)
Soustředění nohejbalového oddílu na Křivoklátě (20.05.2009)
MPD2009: další remízové drama - tentokrát s ETC (19.05.2009)
MPD2009: jasná výhra v Liboci proti Lokomotivě B (07.05.2009)
MPD2009: větrné domácí drama s Oázou D (30.04.2009)
MPD2009: první letošní výhra na Pankráci (26.04.2009)
MPD2009: úvodní domácí remíza proti SK Jenštejn B (20.04.2009)
Poslední generálka na nohejbalovou soutěž proti ABC Bráník (03.04.2009)
Jablíčko open 2009 - nohejbalový turnaj trojic v Petrovicích (31.01.2009)
Vánoční nohejbalový turnaj trojic v Kolovratech se vydařil (06.01.2009)
Návštěva na MS v nohejbale, Nymburk 2008 (24.12.2008)
Přátelské utkání v nohejbale s týmem Jenštejn B (20.11.2008)
MPD2008: Premiérová účast v nohejbalové soutěži - shrnutí (28.09.2008)
MPD2008: Úspěšné zakončení nohejbalové soutěže proti Lokomotivě B (25.09.2008)
MPD 2008: Druhá výhra nad týmem “Jenštejn B” v nadstavbové části soutěže (22.09.2008)
MPD2008: domácí výhra nad Lokomotivou B (09.09.2008)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (07.09.2008)
MPD2008: vysoká výhra v Jenštejně (07.09.2008)
MPD2008: větrné nohejbalové utkání na Pankráci (25.06.2008)
MPD2008: kruté vystřízlivění na Oáze (18.06.2008)
MPD2008: nečekané domácí vítězství nad SK Zbraslav (13.06.2008)
MPD2008: dramatické domácí utkání proti TJ Modřany (11.06.2008)
Nohejbalový turnaj v Dubečku (26.05.2008)
MPD2008: první domácí vítězství proti Pankrác D (21.05.2008)
MPD2008: Ztráta nadějného vedení na Zbraslavi (08.05.2008)
MPD2008: modřanské drama se sladkým koncem (27.04.2008)
MPD2008: Premiéra v nohejbalové soutěži (18.04.2008)
Nohejbal: přátelské utkání s týmem Jenštejn B (15.04.2008)
Dubeček: pohár nám opět těsně unikl ... (23.09.2007)
Nohejbalový turnaj trojic Uhříněves 2007: pohár zůstal doma (04.09.2007)
Nohejbalový turnaj v Dubečku se vydařil (24.05.2007)
3. ročník Memoriálu Jiřího Počty ovládli hráči Čakovic (28.12.2006)
Vánoční Uhříněves 2005 - vyprávění (03.01.2006)
Cena „Metuje“ – vyprávění o nohejbalovém turnaji ve Velké Jesenici (09.09.2005)
Nohejbalový turnaj v Průhonicích (26.03.2005)
Účast na nohejbalových turnajích a přátelských zápasech v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Nohejbalové turnaje pořádané klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj MAESTRO v Kolovratech (31.8.2002) (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj ve Velké Jesenici s dobrovolníky (13.7.2002) (12.03.2005)
Druhý nohejbalový zápas mezi SITELem a (skoro) V.I.P MAESTRO CLUB Kolovraty (12.03.2005)
První kolovratský turnaj (12.03.2005)
Pojednání o 2. nohejbalovém zápase (12.03.2005)
Vyprávění o 3. turnaji v nohejbale v Dubečku (12.03.2005)
Krátká zpráva o nohejbalovém turnaji v Běchovicích (12.03.2005)
Pohled na turnaj očima lepšího Béčka (12.03.2005)
Vyprávění o 2.turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Rozhovor s trenérem (po 1. turnaji) (12.03.2005)
... ještě něco, co bych dodal (k 1. turnaji) (12.03.2005)
Střízlivý pohled na opilý turnaj v Dubečku (12.03.2005)
Vyprávění o 1. turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Pojednání o 1. nohejbalovém zápase (12.03.2005)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Petr Pavlů | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 28. 02. 2020

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 20 zpráv
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty
• 03.08.2015: Vilda Hrachovec
nohejbalový turnaj TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
• 06.12.2014: help with personal statement
help with personal statement

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting