MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama


   Náhodná fotografie
Pochod zmrzlého kapříka (Světice - Kolovraty), 29.12.2007 [peso_pc290018.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Vyprávění o 2.turnaji našeho nohejbalového týmu

Vydáno dne 12. 03. 2005 (5829 přečtení)

Běchovice - nohejbalový turnaj trojic
MAESTRO A - 7.z 9
MAESTRO B - 5.z 8

Na předchozím turnaji v Dubečku jsme dostali pozvánku na další nohejbalový zápas trojic v Běchovicích, který se konal v sobotu 25.8.2001 údajně od 8 hodin. Na rozdíl od předchozího turnaje bylo z ...


Na předchozím turnaji v Dubečku jsme dostali pozvánku na další nohejbalový zápas trojic v Běchovicích, který se konal v sobotu 25.8.2001 údajně od 8 hodin. Na rozdíl od předchozího turnaje bylo z MAESTRA na tento turnaj sestaveno více týmů. Původní verze byla, že nastoupí dva týmy MAESTRO A a MAESTRO B. Zatím se ještě nevědělo, kdo nastoupí a v jakém týmu. Metodou Radek Hampl a Honza Kvaš na sítích a zbytek se nějak přilepí se sestavily týmy: Radek na síti, já na podání a Česulda na zadní lajně. Druhý tým vypadal Honza na síti, Petr Souček podává a Tonda Pastorek jako třetí.
Tréninky jsme již začali dříve, ale né o tolik. Takže do turnaje nám zbývalo 5 tréninků. Na první se nedostavil Petr a Tonda (Petr byl v Ráji a Tonda v Chorvatsku). Náhradníci byli Michal Keselica a můj otec. Náš tým se začal sehrávat. No začal, spíše se o to pokoušel. Já opět vylepšil svoji reputaci a kazil jsem jedno podání za druhým. Česulda byl standardně nesvůj a Radek jako jediný vypadal v pohodě, ale to nestačilo. A tak nás naši kolegové skoro roznesli na kopytech stejně jako před minulým turnajem.
Postupně během doby tréninků se dostavil Petr i Tonda. Nakonec se dostavili i Hinkovci a tak jsme sestavili třetí tým. Zbývala otázka: Kdo bude třetí u nich? Samozřejmě kdo jiný než náš „špičkový“ trenér Kamil. No a najednou jsme měli tři týmy. Ty však dlouho nevydržely, protože Fanda Hink měl něco s kolenem a tak se „C“ zase rozpadlo ještě dříve než mělo první trénink..
Pondělí před turnajem, se donesli trička, aby se v týdnu dodělali dresy a nemuselo se zase blbnout v pátek v noci. Na tréninku se rozdělili „A“ a „B“. Honza prohlásil, že tento týden bude mít špatné dny na nohejbal akorát v po, st, pá (jindy se nehrálo) a pak vyjímka sobota. A tak Radek se mnou a Česuldou byl „A“ a Honza s Petrem a Tondou byli „B“ avšak jak řekl Petr, rozdělení neodpovídá kvalitě. Decentně jsem oponoval. :-)))
Ve středu před tréninkem jsem s Honzou (no spíše Honza se mnou) dovyrobili zbývající dresy a shodli se na tom, že nyní máme místo třech zmetků, zmetků šest. Ale to je jedno, hlavně, že máme alespoň nějaké. Na tréninku jsme potvrdili „A“.
Pátek již byl ve znamení příprav. Petr dojel pro foukací fiksy a odpoledne s Honzou dopisovali čísla na dresy. Kolem půl druhé odpoledne mi volá Honza abych řekl dvojciferné číslo. Byl jsem překvapen, ale pak jsem odpověděl 23. Sorry, ale to má Radek, odpověděl, zkus to ještě jednou. Odpověděl jsem 45. Při jeho slovech, že je to možné, jsem zaslechl Petra, který zvolal: To je debil!!! Nechápal jsem a než abych vymýšlel další číslo, zavěsil jsem. Později jsem pochopil, 4 má trojúhelníček uprostřed a je tudíž pracné ji vyfoukat. Ujistili jsme ho, že to dopadlo dobře, co kdybych si zvolil 98. Večerní trénink byl jen symbolikou a proto vyhrálo „B“. Následné posezení na Rychtě bylo samozřejmostí a kolem 23 hodiny se šlo spát., abychom byli vyspalí na turnaj. Před tím jsme se ještě dohodli, že vyrazíme na kolech a jako bohatý profesionální tým si můžeme dovolit i roztleskávačky. Angažovali jsme tedy Janu Součkovou, Jiřku Konečnou, Štefi a Vráťu. Po zkušenostech z minula jsme odmítli trenéra a poslali ho raději kopat nějakou jámu na chalupu se slovy, že tam bude užitečnější. (promiň :-)) )
Z plánovaného stejnokroje pro roztleskávačky nic nebylo, protože na Rychtě neměli naše logo (pivní tácek) a tak se nemohli vyrobit. Nicméně Petr, Česulda a Radek nemohli večer zabrat a tak udělali alespoň vizitky. Tato činnost je zaměstnala do 1 ráno a tak se opakovalo nevyspání jako v předchozím turnaji.
V sobotu kolem 7:20 jsme se všichni co odjížděli z Kolovrat sešli na kolech na konci naší obce. Česulda dofoukl kolo, aby se mu prý lépe jelo. Ovšem hned jak se rozjel, poznali jsme, že kolem to nebylo. Nezvládl prý opravu blatníku a tak nám hezky vyhrával po celých cca 10 km. Ač všichni znalý různých vyhlášek o silničním provozu, jeli jsme si každý dle svého. A tak, již po 2 km bylo nás 8 cyklistů rozseto na úseku cca 500m. V čele našeho profesionálního pelotonu jel Radek, hned za ním Petr a pak já. Co bylo za námi přesně nevím, ale měli jsme docela slušný náskok, holt „gentlemani“ se nezapřou. Asi v polovině cestu u Kolodějského parku na absolutní rovince Radek decentně zpomalil (údajně přehazoval), Petra to rozhodilo tak, že okamžitě zaktivoval obě brzdy na maximum a já, který jsem jel v tu chvíli cca 20cm za ním jsem nestihl již nic udělat. Nejprve jsem se předním kolem opřel zprava o jeho kolo a pak jsem byl tlakem odkloněn do souběžného příkopu, kde jsem elegantně přelétl asi ve 20km/hod rychlosti řídítka. Přistál jsem měkce v kopřivách a tak to ani moc nebolelo. Po kolizi jsme napasovali přední kolo zpět mezi vidlice a vyrazilo se dále. Za zatáčkou na Dubeč jsme zastavili a počkali na zbytek. Po dojetí posledního z nás to hýřilo vtipy hlavně na moji osobu. Raději si žádný nepamatuji. Zbytek cesty již proběhl o poznání lépe. Žádná kolize již nebyla a tak jsme před 8 hodinou spokojeně dorazili na místo dění: Tenisové kurty v Běchovicích.
Zamkli jsme si kola a Tonda mezi tím zkušeně zabral stolek. Po chvíli jsme sebrali ještě nějaké ty židle. Honza nás šel přihlásit a zaplatit startovní poplatek 150Kč/hráč. Mezi tím dorazili Jiřka a Vráťa z Počernic. Uvítali jsme je a s vybalenými půllitry jsme zamířili k pípě. Točili Staropramen 10° za 14Kč. Při čekání ve frontě na PPP (první pivní pomoc) jsem objevil sympatickou cedulku: Klobása 28Kč, Utopenec 26Kč, Nakládaný hermelín 33Kč a Gulášek 30Kč. Neodolal jsem a s Radkem si šel hned objednat klobásku. Se slovy, že to bude chvilku trvat jsme ty dvě hodinky hladovění docela zvládli.
Oficielně měl turnaj začít v 8 hodin, ale první zápasy se konaly až v 10 hodin. Dobu čekání jsme si zpříjemňovali pořizováním snímků standardním i digitálním fotoaparátem.
Vzhledem k tomu, že se přihlásilo 17 mužstev, byly týmy rozděleny na dvě skupiny. No a samozřejmě na první zápas nastupovalo MAESTRO B a souběžně na vedlejším kurtu MAESTRO A. Opět nás to překvapilo. Již minule jsme zahajovali a teď oba najednou. Nastoupili jsme na kurtu a jak je naším dobrým zvykem při vytváření chaosu, jsme si pro sichr prohodili kurty a tak byl decánek zmatek. První zápas „A“ dopadl dobře, vyhráli jsme 2:1. Sice jsme první set prohráli, protože nás překvapila slečna v poli soupeřova týmu, ale pak jsme obrátili.S politováním musím konstatovat, že to byla jediná naše výhra. Je smutné, že naši výhry neviděly ani roztleskávačky, protože se zajímaly výkony našeho „B“. To na rozdíl od nás hned první zápas prohrálo. Za stavu 1:1 na sety a 9:9 na body (hrálo se do desíti bez diference o dva) Petr zazdil podání. Chyběl jeden míč od výhry. Honza s Tondou ho fakt neměli rádi. Nutno říci, že Honzovi nevyšel předpoklad se špatností v jistých dnech. Hrál skvěle. Ale i Tonda s Petrem podávali skvělé výkony, nicméně to nestačilo. My v „A“ jsme byli téže ve formě, ale Radek s politováním hrál na jistotu a tak to bylo spíše o odkopávání míče než o útoku.Po zápase jsme okamžitě zalezli do stínu objednali si pivečko. Stín se hodil, protože ten den rtuť teploměru vyšplhala na 30°C ve stínu a kde my jsme hráli, mělo do stínu dost daleko. Další zápasy již vycházely přibližně opačně a tak se neustále chodilo pro pivo, fandilo a nebo hrálo. Chvíle volna se zaplnili např. volejbalem či házením koulí. Druhý zápas jsme my z „A“ prohráli, byl to náš nejhorší match. Vůbec jsme se nehýbali a ani nic nehráli. Naopak „B“ vyhrálo 2:0 a jeden set jim dokonce nadělili s nulou. A tak to bylo na výhry 1:1 . Od té doby jsme prohrávali jak „A“ tak „B“ . Tato smůla se vlekla s „A“ až do konce. Sice jsme dvěma týmům odebrali bodík a tím vystoupili na 7. místo z 9., ale to bylo vše. Dokonce jsme měli i jeden stejný match ball, ale ten jsme prohráli jinak než „B“. Nicméně Petrova chyba nastala i u nás, ale o tom až později. Po druhém zápase jsme přišli na strategii vybírání smečí. Hlavička byla moc brutální a nekontrolovatelná, proto jsme nasadili naši nejlepší zbraň, břicha (chce to použít břicho a né něco jiného, jak jsem jednou docela zkušeně předvedl). Naběhnutí břichem do smeče má jednu ohromnou výhodu, míč se výrazně zpomalí a dokonce se dá i odehrát slušně do pole. Po té přiběhne spoluhráč a nahrává smečaři na síti. Tato strategie byla skvělá, ale dokázal jsme jí hrát pouze já, protože Česulda na toto nebyl vybaven. Nicméně po polknutí klobásky a možná guláše, odehrával již také. Radek přešel z jistých míčů na zkoušení a tak jsme se výrazně zlepšili. Byli jsme tak dobří, že jsme se s Česuldou decentně neshodli a dokonce nám vadil i zkažený míč. Nemluvili jsme spolu dobrých 5minut. Ale pak nás sportovní nálada opět ovládla a tak bylo po hádkách.
Nevím přesně jak to bylo v „B“, ale vím jedno. Naši kolegové ještě vyhráli dva zápasy. Tím nám absolutně utekli a dostali se z 8. na 5. místo. Bohužel to nestačilo, protože do semifinále postupovali pouze čtyři z každé skupiny. Jeden z posledních zápasů byl pro „B“ kolem třetí hodiny. Tonda usnul na dece ve Štefinině objetí. Po chvíli ho naši sousedé se slovy: došukávám, došukávám a nabíhám na hřiště , budili, aby nastoupil na poslední zápas.
Podrobný popis v „B“ bych nechal na recenze.
No a teď nějaké ty perličky ze zápasů:
Naše („A“) poslední dva zápasy byly vskutku unikátní. Nejprve jsme hráli s týmem, který se pojmenoval jako Nekopové. Zjistili jsme, že členové týmu jsou opravdoví profíci. Jeden (můj téměř soused-do té doby jsme se spolu skoro nebavili) hrál první divizi, druhý hrál něco o maličko horší, ale stejně a třetí tam byl skoro do počtu. Pojali jsme to vskutku kuriózně a né, abychom se radovali až při výhře v setu či zápasu, ale jásali jsme při každém bodu. Nejenom my na hřišti, ale i naši kolegové i roztleskávačky. Naše univerzální břišní pravidlo nešlo skoro použít, protože jsme to prostě nestihli. A tak zápas s Nekopama byl docela sranda. Stanovili jsme si, že bychom mohli uhrát alespoň 10 bodů dohromady a povedlo se 10:3 a 10:7. Soupeři nám jistě těch 10 bodů darovali, protože kdyby chtěli, máme to s nulou, ale co by neudělali pro mužstvo ze stejné obce. Začal se v nás projevovat nacionalismus.
Další zápas (poslední v celém prvním kole) jsme nastoupili proti Benicím „B“. První jasně vyhráli. Ve druhém setu, jsme prohrávali 9:6 a stáhli na 9:9. Chyběl jeden míč. Vzhledem k tomu, že to byl poslední zápas, sledovali ho všichni přítomní. Poslední podání rozhodlo. Se slovy, že to zkazím, jsem to podání opravdu zkazil. Nebylo to schválně, ale prostě mi vyšlo mé standardní jedno zkažené z 10ti. Nicméně, ohromný aplaus a decentní nenávist spoluhráčů se linuly dost dlouho.
Tím pro MAESTRO skončili zápasy. Mohli jsme se začít oddávat pitnému režimu a obírat pečenou kejtu, která byla v ceně vstupenky. Mezi tím probíhalo semi a čtvrtfinále. Nakonec kolem 20hodiny proběhlo finále, kam se dostali naši Nekopové a Benice A. Zápas byl dle mého jednoznačný, ale i tak bylo na co koukat. Každý míč jsme nacionalisticky prožívali. Akorát jeden průďa prohlásil, že nechápe, proč fandíme a že se to asi popere. Decentně jsem mu naznačil, že je ve špatném kotli, a že by to pro něj mělo docela negativní následky. Pochopil a přemístil se a opět prudil. Už nás nezajímal a tak jsme v relativním klidu shlédli zbytek finálového zápasu. Samozřejmě vyhráli Nekopové a my jim šli upřímně popřát. Po udělení cen jsme zaplatili a chystali se na cestu domu. Odemkli kola a zjistil jsem, že mi někdo ukradl zadní světýlko. No co stane se, pojedeme ve skupině. Avšak cesta k domovu byla podobné cestě tam, akorát s tím rozdílem, že byla tma a my již byli značně společensky unavení. Nicméně to proběhlo bez problémů. Akorát Tonda asi 3x nasazoval Štefi kliku od šlapky a Petrův návrh vykoupat se v noční Markétě z hygienických důvodů neprošel.
Co říci závěrem. Dohodli jsme se, že úroveň hráčů byla větší než v Dubečku, opět jsme zjistili, že máme co dohánět. Ještě uplyne spousta hodin, než budeme na úrovni vítězů (no, nebudeme nikdy, ale co kdyby). Dohodli jsme se s kapitánem Nekopů, mým sousedem a zároveň presidentem Sokola v Kolovratech v jedné osobě Honzou Habartem, že by se dal uspořádat turnaj u nás. Rozdělili by se týmy na dva. První půlka by hrála na hřišti Na Parkáně a druhá by hrála na fotbalovém hřišti. Další kola by se již odehrávala na fotbalovém hřišti v blízkosti hospůdky U Zajíčka. Ještě doladíme a uvidíme. Jinak další zápas se koná 22.9.2001 v Dubečku. Budeme tam.
Vyprávěl kronikář
Hrnčíř Jiří

Fotografie z turnaje najdete na této adrese ve fotogalerii.Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2017 je minulostí (09.12.2018)
Zimní pohár č. 4 - nohejbalový turnaj na Pankráci (12.03.2016)
Zimní pohár č. 3 - nohejbalový turnaj v Radotíně (27.02.2016)
Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech (13.02.2016)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích (30.01.2016)
Vánoční KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK ovládl Úsvit (01.01.2016)
Návštěva nohejbalového superfinále v Nymburce (15.11.2015)
Nohejbalová dokopná U Boudů (15.11.2015)
Městský přebor družstev v nohejbale 2015, shrnutí (15.11.2015)
Vítězný nohejbalový turnaj v Květnici (15.11.2015)
Nohejbalový turnaj v Horních Počernicích (15.11.2015)
MPD2015: třetí třída spěje do finiše (29.08.2015)
Kolovratský dloubák poprvé (29.08.2015)
Soustředění nohejbalového oddílu ve Velké Jesenici (29.08.2015)
Nohejbal: přátelské utkání proti Žlutým Lázním (22.03.2015)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládlo Pompo (07.02.2015)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj na Pankráci (04.02.2015)
Zakončení nohejbalové soutěže (04.10.2014)
Nohejbalový turnaj trojic Kráter 2014 (30.08.2014)
Nohejbal: teplé pivo přispělo k výborné úrovni turnaje (24.08.2014)
Nohejbalový turnaj trojic na TO Zapomenutých (10.08.2014)
Nohejbalový turnaj v Nespekách ozdoben druhým místem (06.07.2014)
Nohejbal: čtvrté místo v Braníku (29.06.2014)
Úvod nohejbalové soutěže (26.04.2014)
Přátelské nohejbalové utkání se Žlutými Lázněmi (26.04.2014)
Městský přebor družstev v nohejbale v roce 2013 (30.12.2013)
Vánoční nohejbalový turnaj letos vítězný (30.12.2013)
Výborně rozehraný turnaj v Ledči ukončilo Pavlovo zranění (30.12.2013)
Nohejbalový turnaj Uhříněves ve znamení desítek (25.08.2013)
Nohejbalový turnaj U Dubu (25.08.2013)
Nohejbalové soustředění ve Velké Jesenici (04.08.2013)
Přátelské utkání s Viktorkou Vestec (24.02.2013)
Přátelské utkání s ABC Bráník (24.02.2013)
Vánoční nohejbalový pohár putoval do Hořovic (06.01.2013)
MPD2012: Oslava postupu na Solidě (26.12.2012)
MPD2012: Postupová remíza se Sokolem Roztoky (23.09.2012)
MPD2012: Modřanská výhra se nerodila lehce (09.09.2012)
Nohejbalový turnaj v Uhříněvsi ovládla Čáslav (26.08.2012)
Bezzubá nohejbalová sobota v Černošicích (26.08.2012)
MPD2012: Zasloužená remíza s lídrem skupiny (21.07.2012)
MPD2012: Vršovické drama se šťastným koncem (21.07.2012)
MPD2012: Neplánované domácí drama se Záběhlicemi (21.07.2012)
MPD2012: Hladké domácí vítězství (03.06.2012)
MPD2012: těsná prohra v Roztokách (03.06.2012)
Nohejbalové soustřední na Máchově jezeře (03.06.2012)
Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán (07.05.2012)
MPD2012: domácí utkání s Modřany nám vyšlo (06.05.2012)
MPD2012: černá středa v Radotíně (06.05.2012)
MPD2012: první domácí utkání ve druhé třídě (22.04.2012)
MPD2012: první zápas ve druhé třídě bez kapitána (21.04.2012)
Přátelské nohejbalové utkání s Vestcem (11.03.2012)
Vánoční zakončení sezóny (15.01.2012)
Účast na nohejbalovém turnaji O POHÁR MISTRŮ (03.12.2011)
Velká Jesenice: Posvícenská posvícením neskončila (03.12.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Petr Souček (20.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Karel Měřínský (06.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Jiří Dlouhý (30.10.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Pavel Martínek (30.10.2011)
MPD2011: Poslední korálek navlečen, oslavy propukají (13.10.2011)
MPD2011: Výhra v Řeporyjích jistí postup (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj na Meridě se vydařil (18.09.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Libocí (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj po všech stránkách vydařený (30.08.2011)
Nohejbalový turnaj trojic na Louisianě (29.08.2011)
Černá sobota v Libni na T.O. Zapomenutých (02.07.2011)
Nohejbalové soustředění opět velmi vydařené (26.06.2011)
Promarněný postup do čtvrtfinále na Branické patě (26.06.2011)
MPD2011: nervózní utkání v Jenštejně jsme zvládli na výbornou (26.06.2011)
Účast na nohejbalových přeborech Prahy (trojice) (26.06.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Petrovicemi (19.06.2011)
MPD2011: první letošní ztráta přišla na Zelené Lišce (19.06.2011)
MPD2011: výhra nad týmem Stop Zevling (30.05.2011)
MPD2011: Výhra nad Řeporyjemi se nerodila lehce (23.05.2011)
MPD2011: čtvrté vítězství si vezeme z Liboci (15.05.2011)
Páté místo v nohejbalovém Vestci (02.05.2011)
Nohejbalový turnaj - XIX. Řeporyjský kraťas (02.05.2011)
Desáté narozeniny v nohejbalovém rytmu (01.05.2011)
MPD2010: nohejbalová soutěž v roce 2010 - shrnutí (01.05.2011)
MPD2011: Dalšího kanára si z Kolovrat odvezlo Béčko Jenštejna (01.05.2011)
MPD2011: Další výhra v Petrovicích (29.04.2011)
MPD2011: Úvod nám vyšel na výbornou (29.04.2011)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládla Citadela (31.12.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Dobřichovicích (19.10.2010)
Nohejbalový turnaj dvojic v Konojedech (17.10.2010)
MPD2010: závěrečné utkání jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Opět vyhrocené utkání s Modřany (26.09.2010)
MPD2010: Dramatické utkání s Petrovicemi jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Ztráta dobře rozehraného utkání (06.09.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Markovičkách (05.09.2010)
V Běchovicích se nakonec hrálo (28.08.2010)
Počasí našemu nohejbalovému turnaji přálo (28.08.2010)
Turnaj dvojek U Dubu (28.07.2010)
Turnaj dvojek v Konojedech (27.07.2010)
Přátelské utkání s Vestcem (26.07.2010)
Nohejbalové soustředění na Křivoklátě více než vydařené (06.07.2010)
MPD2010: Cenná domácí výhra proti PSVS (01.07.2010)
MPD2010: Další výhra v Řeporyjích (01.07.2010)
MPD2010: Konečně 'skutečná' výhra ve třetí třídě (01.06.2010)
Jednorázové přebory Prahy trojic ovládla znovu Solidarita (31.05.2010)
MPD2010: Domácí remíza proti Modřanům (27.05.2010)
MPD2010: Z Petrovic jsme body nepřivezli (26.05.2010)
MPD2010: domácí remíza s Hasiči Praha (09.05.2010)
MPD2010: příliš krutá prohra v Krči (09.05.2010)
MPD2010: úvodní výhra ve třetí třídě (05.05.2010)
Vánoční nohejbalový turnaj - úspěšné zakončení sezóny (03.01.2010)
Vítězné přátelské utkání proti Jenštejnu v Boleslavi (12.12.2009)
Nohejbalový turnaj U Budyho = třetí místo! (25.10.2009)
Nohejbalový maraton ve Velké Jesenici (04.10.2009)
Nohejbalový turnaj trojic ve Vrdech u Čáslavi (04.10.2009)
MPD2009: Postupové utkání proti Modřanům (26.09.2009)
MPD2009: Jednoznačná výhra na Liboci (20.09.2009)
MPD2009: napínavý duel o druhou příčku s ETC (10.09.2009)
MPD2009: povinná domácí výhra nad Lokomotivou B (03.09.2009)
Promoklý nohejbalový turnaj trojic v Poniklé (02.09.2009)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (29.08.2009)
Sluncem zalitý nohejbalový turnaj v S.O. U dubu (11.08.2009)
Nohejbalový turnaj v Jenštejně - návrat na zem (10.08.2009)
Překrásný turnaj na Libeňském ostrově ozdoben třetím místem (06.07.2009)
MPD2009: promoklé úterý a utkání na Oáze (06.07.2009)
MPD2009: deváté kolo přineslo domácí výhru nad Pankrácí (22.06.2009)
MPD2009: Vyhrocené utkání v Jenštejně (15.06.2009)
Vítězství na nohejbalovém turnaji v Jenštejně (09.06.2009)
Jednorázové přebory Prahy v nohejbale trojic ovládla Solidarita (04.06.2009)
MPD2009: Bitva o druhé místo proti Modřanům (26.05.2009)
MPD2009: Jednoznačná záležitost - MAESTRO : Liboc B (25.05.2009)
Soustředění nohejbalového oddílu na Křivoklátě (20.05.2009)
MPD2009: další remízové drama - tentokrát s ETC (19.05.2009)
MPD2009: jasná výhra v Liboci proti Lokomotivě B (07.05.2009)
MPD2009: větrné domácí drama s Oázou D (30.04.2009)
MPD2009: první letošní výhra na Pankráci (26.04.2009)
MPD2009: úvodní domácí remíza proti SK Jenštejn B (20.04.2009)
Poslední generálka na nohejbalovou soutěž proti ABC Bráník (03.04.2009)
Jablíčko open 2009 - nohejbalový turnaj trojic v Petrovicích (31.01.2009)
Vánoční nohejbalový turnaj trojic v Kolovratech se vydařil (06.01.2009)
Návštěva na MS v nohejbale, Nymburk 2008 (24.12.2008)
Přátelské utkání v nohejbale s týmem Jenštejn B (20.11.2008)
MPD2008: Premiérová účast v nohejbalové soutěži - shrnutí (28.09.2008)
MPD2008: Úspěšné zakončení nohejbalové soutěže proti Lokomotivě B (25.09.2008)
MPD 2008: Druhá výhra nad týmem “Jenštejn B” v nadstavbové části soutěže (22.09.2008)
MPD2008: domácí výhra nad Lokomotivou B (09.09.2008)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (07.09.2008)
MPD2008: vysoká výhra v Jenštejně (07.09.2008)
MPD2008: větrné nohejbalové utkání na Pankráci (25.06.2008)
MPD2008: kruté vystřízlivění na Oáze (18.06.2008)
MPD2008: nečekané domácí vítězství nad SK Zbraslav (13.06.2008)
MPD2008: dramatické domácí utkání proti TJ Modřany (11.06.2008)
Nohejbalový turnaj v Dubečku (26.05.2008)
MPD2008: první domácí vítězství proti Pankrác D (21.05.2008)
MPD2008: Ztráta nadějného vedení na Zbraslavi (08.05.2008)
MPD2008: modřanské drama se sladkým koncem (27.04.2008)
MPD2008: Premiéra v nohejbalové soutěži (18.04.2008)
Nohejbal: přátelské utkání s týmem Jenštejn B (15.04.2008)
4. ročník memoriálu Jiřího Počty, tentokrát v Průhonicích (05.03.2008)
Dubeček: pohár nám opět těsně unikl ... (23.09.2007)
Nohejbalový turnaj trojic Uhříněves 2007: pohár zůstal doma (04.09.2007)
Nohejbalový turnaj v Dubečku se vydařil (24.05.2007)
3. ročník Memoriálu Jiřího Počty ovládli hráči Čakovic (28.12.2006)
Vánoční Uhříněves 2005 - vyprávění (03.01.2006)
Cena „Metuje“ – vyprávění o nohejbalovém turnaji ve Velké Jesenici (09.09.2005)
Nohejbalový turnaj v Průhonicích (26.03.2005)
Účast na nohejbalových turnajích a přátelských zápasech v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Nohejbalové turnaje pořádané klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj MAESTRO v Kolovratech (31.8.2002) (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj ve Velké Jesenici s dobrovolníky (13.7.2002) (12.03.2005)
Druhý nohejbalový zápas mezi SITELem a (skoro) V.I.P MAESTRO CLUB Kolovraty (12.03.2005)
První kolovratský turnaj (12.03.2005)
Pojednání o 2. nohejbalovém zápase (12.03.2005)
Vyprávění o 3. turnaji v nohejbale v Dubečku (12.03.2005)
Krátká zpráva o nohejbalovém turnaji v Běchovicích (12.03.2005)
Pohled na turnaj očima lepšího Béčka (12.03.2005)
Rozhovor s trenérem (po 1. turnaji) (12.03.2005)
... ještě něco, co bych dodal (k 1. turnaji) (12.03.2005)
Střízlivý pohled na opilý turnaj v Dubečku (12.03.2005)
Vyprávění o 1. turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Pojednání o 1. nohejbalovém zápase (12.03.2005)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jiří Hrnčíř | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 28. 02. 2020

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 20 zpráv
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty
• 03.08.2015: Vilda Hrachovec
nohejbalový turnaj TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
• 06.12.2014: help with personal statement
help with personal statement

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting