MAESTRO CLUB Kolovraty
Cvičení pro ženy Bowling Volejbal Nohejbal Vodácká turistika MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod 10 let MAESTRO CLUBU Kolovraty (2001 - 2011)
   Hlavní menu

   Reklama
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

   Náhodná fotografie
Vodácký sjezd, Berounka 2011 (Pátek 8.7.2011 - sobota 16.7.2011) [258-peso-p1030773.jpg]

   Kontakt
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
Mobil: 604 695 462
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977
Člen ČNS

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

   Návštěvnost

   RSS zdroje

   Vyhledávání
Google

Hledej na stránkách
MAESTRO CLUBU!


Rozšírené vyhledávání

téma

* Vyprávění o 1. turnaji našeho nohejbalového týmu

Vydáno dne 12. 03. 2005 (5892 přečtení)

Dubeček - nohejbalový turnaj trojic
9.místo ze 17.týmů

Jak už to bývá, i náš klub se zúčastnil většího nohejbalového turnaje, který se konal v sobotu 28.7.2001 v Dubečku.. Ale abych nepředbíhal, začnu ...


Jak už to bývá, i náš klub se zúčastnil většího nohejbalového turnaje, který se konal v sobotu 28.7.2001 v Dubečku.. Ale abych nepředbíhal, začnu od začátku. Zhruba 14 dní před uváděnou akcí jsme se při nohejbalovém tréninku dozvěděli od správce kurtu notorika pana Bílka, že Klub přátel nohejbalu v Dubečku pořádá nohejbalový turnaj trojic. Okamžitě se to začala projednávat, ale s politováním se zjistilo, že z 41 členů klubu nejsme schopni sestavit vhodný tým. Pesident klubu Honzík Kvaš se bude nacházet se svojí přítelkyní Klaudií v Chorvatsku na zdravotní dovolené, Radek Hampl bude na chatě, Michal Keselica odjede za svoji rodinou na chalupu, sportovci Pavel i Franta Hink odjeli na cesty po krásách České republiky na kolech. Kdyby věděli jaké krásy se vyskytovaly na turnaji, asi by nikam nejeli. Ale to už zase předbíhám. Petr Souček se má údajně zdržovat se svojí přítelkyní Jiřinkou kdesi na chalupě. Eliminační metodou se zjistilo, že se asi hrát nebude.
V pondělí, necelý týden před turnajem jsem byl se svým otcem na tenise a při čtení pozvánky jsem se rozhodl, že na turnaj musí MAESTRO Club Kolovraty nastoupit. Jedná se přeci o prestiž našeho klubu. Kdy jindy budeme mít takovou šanci získat kontakty a spousta jiných neméně důležitých faktorů. Pro mě osobně byl nejdůležitější faktor, že se při turnaji konají kančí hody, které jsou v ceně vstupenky. Bylo rozhodnuto. Zápas musí být !!!!!!!!! Opět jsem začal obvolávat kolegy sportovce a zase nic. Jediný, kdo sdělil, že možná půjde, byl Petr Souček se slovy, že bude potřeba zpracovat Jiřinku. Toto zoufalé skóre mě donutilo obvolat i své kamarády, kteří nejsou členi našeho klubu (ale brzo budou). Tonda Pastorek nám účast odmítl se slovy, že pár hodin před naší informací přislíbil účast na slezině kamarádů z vejšky. Pochopil jsem (bude mít větší poplatky :-)) ). Nakonec jsem mužstvo dohromady dal. Petr Souček, já a Martin Česák jsme byli to nejlepší, co dalo sehnat.
Středu před turnajem jsme měli cvičný trénink. Na jedné straně jsme byli budoucí bojovníci a na druhé straně fungoval Michal Keselica s nějakými chlapci, které jsme poprosili, aby si s námi zahráli. Trénink byl ve znamení velkých překvapení. Michalův tým fungoval jako „sparing partner“ pro náš trénink, ale málem nás vyklepli. Připsali jsme to únavě a domluvili další trénink na pátek. V pátek Michal nemohl, můj otec odřekl účast a tak jsme zůstali pouze tři (vlastně pět). Ve čtvrtek nám přislíbil účast Kamil Konečný s Janou Součkovou. A tak nám v pátek fungovali oni dva jako partneři. Kamil hrál natolik „dobře“, že byl zvolen trenérem, ačkoli je členem klubu. Po dvouhodinovém tréninku se pomalu začínalo stavět postavení pro zápasy. Petr na síti (zvedl nohu nad síť-dokázal blokovat), já na podání (zkazil jsem si svoji skvělou reputaci, že nedám ani jedno podání. Měl jsme 10% chybu, vlastně úspěch :-)) ), Česulda na zadní lajně vlevo. Tým byl sestaven, a proto jsme se přesunuli do hospody, kde měla být vymyšlená strategie. Při usilovném přemýšlení a vyprazdňování neustále plných půllitrů nás napadlo, že bysme měli mít i vlastní dresy. Sesbírali se bílá trička a modrou emailovou barvu ve spreji a šlo se na to. Z našeho loga byl vytvořen i nápis na trička. Petr upravil logo na formát A4 a následovně na A3, protože tamto bylo fakt malé. Já jsem ho vytiskl na čtvrtku a Česulda vystřihoval. Nejdéle to trvalo právě Česuldovi, který se neustále zdržoval konzumací skvělých karbanátků, které připravil Kamil (minul se povoláním). O půlnoci bylo logo připravené, jenom nastříkat na záda. Důkladné přípravy byly vypilovány až při stříkání druhého trička a tak měl Česulda na zádech kromě loga i modrý nádech kopírující hranice čtvrtky. Nakonec se dresy podařilo vyrobit a my šli spokojeně spát kolem půl jedné v noci (nutno říci, že jsme každý nezávisle na sobě zabrali až tak kolem půl druhé - startovní horečka)
Sobota již byla ve znamení opravdového sportu. Ráno v 6:45 jsme polomrtví vyrazili wagenem do Dubečku přihlásit náš tým, protože bylo povoleno maximálně 12 týmů. Přihlásili jsme se a zaplatili za každého hráče 100,-Kč. Akce nebyla v oficiálním stylu a tak jsme nedostali stvrzenku. Po přihlášení jsme se odebrali domu, kde se po příjezdu a přípravách sedlo na kola a opět se vyrazilo do Dubečku. Ještě před odjezdem se Janě zamotal gumycuk do kola, ale závada byla odstraněna a tak hurá na turnaj. Po příjezdu jsme začali zjišťovat detaily o hře. Nic jsme se nedozvěděli a tak se slovy, že počkáme na první zápas a uvidíme jsme si šli s již natočenými půllitry sednout. Ještě předtím jsem byl jako kapitán losovat pořadí, ale stejně to bylo jedno, protože ještě přijelo 5 týmů navíc a tak z původních dvanácti jich bylo sedmnáct. Vylosovali jsme si skupinu, o které jsme po té prohlásili, že lepší být nemohla.. Hned po konci losování jsme tedy čekali co bude a těšili se na náš první zápas. Dočkali jsme se dříve , než nám bylo libo. Okamžitě po losování jsme nastoupili. Bylo 8:30 a my zahájili turnaj s tím, že jsme moc nechápali pravidla, ale hned nám to bylo vysvětleno. Hrálo se na dva vítězný, do 10 (klidně o jeden), beze ztrát, míč musí dopadnout vždy do hřiště(i při nahrávkách) a při třetím setu se začíná na skóre 5:5. Podávali jsme jako první. Zápas se jevil ve slušném vzhledu. Zkazil jsem vždy jedno podání na set (ach ta reputace, ta trpí). Ve druhém setu, při hlášce, že jim dáme kanára, jsem se slovy, že kanáry nedáváme, omylem odkopl míč při podání a tím opět splnil svoji 10% chybu. Petrovi jsme to asi nedokázali dát na síť, protože vykazoval velmi málo smečí. Avšak jeho bloky občas dělaly divy a nám ostatním nezbylo než tleskat. Nejhůře na tom byl Česulda. V globálu si kopnul do míče tak 3x za set a vždy mezi tím ztratil koncentraci a tak se mu ty tři kopy moc nedařily. Nakonec jsme hned první zápas vyhráli a to hned 2:0 (10:5, 10:7). Splnili jsme naše předsevzetí, že budeme spokojeni ze set a hned jsme vyhráli zápas. Zázrak!!!! Pesident by na nás byl hrdý.
Po vyhrání zápasu nám vítězství (i alkohol ) stouplo do hlavy. Seděli jsme na stráni ve stínu a mraveništi a popíjeli zasloužené pivíčko. Kamil, jako trenér nám udělil pochvalu a my ji zase udělili Janě, že tak skvěle fandila. Mezi tím se na kurtě odehrávali další zápasy a tak nám ty čtyři hodiny, co jsme si nepinkli do míče docela utekli. Dobu čekání nám také zkrátila Jiřinka, která přišla povzbudit náš tým.Ve 12:45 nás čekal další zápas. Posilněni několika pivy (každý jsme měli tři-museli jsme skoro abstinovat), zlatými oplatkami (hlavně já) a brambůrky jsme vyrazili na kurt. Zahájilo se a my opět vyhrávali 1:0 na sety (10:9) a pak bylo skóre 9:9. Jeden míč nás dělil od čtvrtfinále. V tu chvíli měl asi zasáhnout náš trenér Kamil, na kterého jsme spoléhali. Nezasáhl a tak Petr ode mě dostal skvělou nahrávku (tvrdil něco jiného) a zazdil to. Srovnali na 1:1 a následně pak vyhráli 10:7. Závěrečné skóre 2:1 pro soupeře nás decentně zdeptalo. Né, že bysme byli tak dobří, ale když má člověk vítězství nadosah, zamrzí to. Odcházeli jsme smutní, nicméně stále jsme měli šanci se dostat do finále, protože postupovali vždy dva týmy z každé čtveřice. Jiřinku náš „skvělý“ výkon odradil tak, že opět odjela. Po dalších dvou hodinách nás čekal další zápas. Zde jsme již byli opravdu špatní. Neúprosné vedro, ležení pod stromem, předchozí prohra a samozřejmě pivo a gulášek udělali své. Avšak největší vinu na tom měl Kamil, protože jako trenér se nerozcvičil před zápasem. My ostatní rozcvičku nepovažovali za důležitou. Pouze Česulda pod vidinou vystřízlivění vyrazil na kole na hodinovou projížďku. Jak jsme hráli skvěle na začátku, teď jsme byli opravdu špatní. Prohráli jsme s týmem seniorů 2:0 (10:8, 10:7). Tím pro nás turnaj skončil. Nakonec jsem prohlásil, že jsme se klidně mohl více napít, protože to bylo stejně jedno. Po odehrání zbytků zápasů a sečtení tabulek jsme zjistili, že díky skoro výhře nad týmem, který se dostal do finále jsme obsadili skvělou devátou pozici ze sedmnácti. Při sledování ostatních týmů při hře jsme zaregistrovali jednu pěknou, moc pěknou slečnu v minišatech . No, a při cestě pro pivo jsme se dozvěděli, že údajně bude jako čtvrtá cena (první tři byly poháry). Nakonec jsme ale zjistili, že je to fáma, i když na čtvrtém místě se umístil tým s jejím ….(no comment). Pochybujeme, že se s kolegy s týmu rozdělil. :-))
Ale stejně jsem zakončil turnaj se slovy, že musíme hodně trénovat, abychom byli příště minimálně čtvrtí (co kdyby :-)) ).
Jako zpestření programu fungoval jistý sportovec Horáček, který se opojil tolik, že předváděl vskutku kuriózní výkony na hřišti, které Jana zdokumentovala na fotografiích. Neméně vtipné bylo vyhledávání údajného kouče kolovratského týmu notorika pana Bílka. Minulý rok tam prý byl jiný tým, který se na začátku opojil tak, že skoro nebyl schopen chodit. Nakonec však skončili čtvrtí. Po shlédnutí finále, kde byl nakonec poražen tým, na kterého nám chyběl jeden bod, jsme se sbalili a odjížděli na kolech domu. Petrova hláška, že bysme měli jet brodem (protékal tam potok ) se ujala. První jsme projel já, i když brod byl hluboký asi 30cm a tak jsem si decentně nabral do bot. Po mě jel Česulda a také O.K. Nakonec jel Petr. Narazil předním kolem na dlažební kostku a mále se převrhl. Ustál to a zkazil nám všechnu srandu. Když říkám nám, mám tím na mysli mě, Česuldu a docela pěkné fešandy koukající na náš kuriózní přesun přes potok. Cesta k domovu nám nešla tak dobře jako tam. Přičetli jsme to únavě, pivu, dvěma klobáskám, guláši a opékanému selátku
Co říci závěrem. Jeli jsme tam s tím, že chceme uhrát set a vyhráli jsme gem(já vím game). Obsadili jsme 9. pozici ze 17. díky boji s finálovým týmem. Naučili jsme se spoustu nových metod útoku i obran. Slušně jsme se tam najedli a samozřejmě jsme dostali pozvání na další turnaj. Věřím, že naši zástupci nebudou chybět. Pouze nás mrzelo, že nejsme schopni uspořádat něco takového u nás v Kolovratech protože na to není vhodné zázemí vyjma kurtu na hřišti, který je v užívání Sokola, a na který asi nebudeme mít přístup. No ještě uvidíme a pokud by to alespoň trochu šlo, jdeme do toho.
Za NC MAESTRO CLUB Kolovraty vyprávěl kronikář Hrnčíř Jiří

Fotografie z turnaje najdete na této adrese ve fotogalerii.Přidat odkaz na článek:
Facebook Facebook  Linkuj.cz Linkuj  Pozrisi.sk  Park.sk  TOPodkazy.cz  LinkedIn  Twitter  Jagg  Bookmarky  Vybrali.sme Vybrali SME  Topclanky  Mediablog  Google Google  digg  Del.icio.us

 Související články:
KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK 2017 je minulostí (09.12.2018)
Zimní pohár č. 4 - nohejbalový turnaj na Pankráci (12.03.2016)
Zimní pohár č. 3 - nohejbalový turnaj v Radotíně (27.02.2016)
Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech (13.02.2016)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích (30.01.2016)
Vánoční KOLOVRATSKÝ DLOUBÁK ovládl Úsvit (01.01.2016)
Návštěva nohejbalového superfinále v Nymburce (15.11.2015)
Nohejbalová dokopná U Boudů (15.11.2015)
Městský přebor družstev v nohejbale 2015, shrnutí (15.11.2015)
Vítězný nohejbalový turnaj v Květnici (15.11.2015)
Nohejbalový turnaj v Horních Počernicích (15.11.2015)
MPD2015: třetí třída spěje do finiše (29.08.2015)
Kolovratský dloubák poprvé (29.08.2015)
Soustředění nohejbalového oddílu ve Velké Jesenici (29.08.2015)
Nohejbal: přátelské utkání proti Žlutým Lázním (22.03.2015)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládlo Pompo (07.02.2015)
Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj na Pankráci (04.02.2015)
Zakončení nohejbalové soutěže (04.10.2014)
Nohejbalový turnaj trojic Kráter 2014 (30.08.2014)
Nohejbal: teplé pivo přispělo k výborné úrovni turnaje (24.08.2014)
Nohejbalový turnaj trojic na TO Zapomenutých (10.08.2014)
Nohejbalový turnaj v Nespekách ozdoben druhým místem (06.07.2014)
Nohejbal: čtvrté místo v Braníku (29.06.2014)
Úvod nohejbalové soutěže (26.04.2014)
Přátelské nohejbalové utkání se Žlutými Lázněmi (26.04.2014)
Městský přebor družstev v nohejbale v roce 2013 (30.12.2013)
Vánoční nohejbalový turnaj letos vítězný (30.12.2013)
Výborně rozehraný turnaj v Ledči ukončilo Pavlovo zranění (30.12.2013)
Nohejbalový turnaj Uhříněves ve znamení desítek (25.08.2013)
Nohejbalový turnaj U Dubu (25.08.2013)
Nohejbalové soustředění ve Velké Jesenici (04.08.2013)
Přátelské utkání s Viktorkou Vestec (24.02.2013)
Přátelské utkání s ABC Bráník (24.02.2013)
Vánoční nohejbalový pohár putoval do Hořovic (06.01.2013)
MPD2012: Oslava postupu na Solidě (26.12.2012)
MPD2012: Postupová remíza se Sokolem Roztoky (23.09.2012)
MPD2012: Modřanská výhra se nerodila lehce (09.09.2012)
Nohejbalový turnaj v Uhříněvsi ovládla Čáslav (26.08.2012)
Bezzubá nohejbalová sobota v Černošicích (26.08.2012)
MPD2012: Zasloužená remíza s lídrem skupiny (21.07.2012)
MPD2012: Vršovické drama se šťastným koncem (21.07.2012)
MPD2012: Neplánované domácí drama se Záběhlicemi (21.07.2012)
MPD2012: Hladké domácí vítězství (03.06.2012)
MPD2012: těsná prohra v Roztokách (03.06.2012)
Nohejbalové soustřední na Máchově jezeře (03.06.2012)
Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán (07.05.2012)
MPD2012: domácí utkání s Modřany nám vyšlo (06.05.2012)
MPD2012: černá středa v Radotíně (06.05.2012)
MPD2012: první domácí utkání ve druhé třídě (22.04.2012)
MPD2012: první zápas ve druhé třídě bez kapitána (21.04.2012)
Přátelské nohejbalové utkání s Vestcem (11.03.2012)
Vánoční zakončení sezóny (15.01.2012)
Účast na nohejbalovém turnaji O POHÁR MISTRŮ (03.12.2011)
Velká Jesenice: Posvícenská posvícením neskončila (03.12.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Petr Souček (20.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Karel Měřínský (06.11.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Jiří Dlouhý (30.10.2011)
Představení členů nohejbalového oddílu: Pavel Martínek (30.10.2011)
MPD2011: Poslední korálek navlečen, oslavy propukají (13.10.2011)
MPD2011: Výhra v Řeporyjích jistí postup (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj na Meridě se vydařil (18.09.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Libocí (18.09.2011)
Nohejbalový turnaj po všech stránkách vydařený (30.08.2011)
Nohejbalový turnaj trojic na Louisianě (29.08.2011)
Černá sobota v Libni na T.O. Zapomenutých (02.07.2011)
Nohejbalové soustředění opět velmi vydařené (26.06.2011)
Promarněný postup do čtvrtfinále na Branické patě (26.06.2011)
MPD2011: nervózní utkání v Jenštejně jsme zvládli na výbornou (26.06.2011)
Účast na nohejbalových přeborech Prahy (trojice) (26.06.2011)
MPD2011: Povinná domácí výhra nad Petrovicemi (19.06.2011)
MPD2011: první letošní ztráta přišla na Zelené Lišce (19.06.2011)
MPD2011: výhra nad týmem Stop Zevling (30.05.2011)
MPD2011: Výhra nad Řeporyjemi se nerodila lehce (23.05.2011)
MPD2011: čtvrté vítězství si vezeme z Liboci (15.05.2011)
Páté místo v nohejbalovém Vestci (02.05.2011)
Nohejbalový turnaj - XIX. Řeporyjský kraťas (02.05.2011)
Desáté narozeniny v nohejbalovém rytmu (01.05.2011)
MPD2010: nohejbalová soutěž v roce 2010 - shrnutí (01.05.2011)
MPD2011: Dalšího kanára si z Kolovrat odvezlo Béčko Jenštejna (01.05.2011)
MPD2011: Další výhra v Petrovicích (29.04.2011)
MPD2011: Úvod nám vyšel na výbornou (29.04.2011)
Vánoční nohejbalový turnaj ovládla Citadela (31.12.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Dobřichovicích (19.10.2010)
Nohejbalový turnaj dvojic v Konojedech (17.10.2010)
MPD2010: závěrečné utkání jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Opět vyhrocené utkání s Modřany (26.09.2010)
MPD2010: Dramatické utkání s Petrovicemi jsme zvládli (26.09.2010)
MPD2010: Ztráta dobře rozehraného utkání (06.09.2010)
Nohejbalový turnaj trojic v Markovičkách (05.09.2010)
V Běchovicích se nakonec hrálo (28.08.2010)
Počasí našemu nohejbalovému turnaji přálo (28.08.2010)
Turnaj dvojek U Dubu (28.07.2010)
Turnaj dvojek v Konojedech (27.07.2010)
Přátelské utkání s Vestcem (26.07.2010)
Nohejbalové soustředění na Křivoklátě více než vydařené (06.07.2010)
MPD2010: Cenná domácí výhra proti PSVS (01.07.2010)
MPD2010: Další výhra v Řeporyjích (01.07.2010)
MPD2010: Konečně 'skutečná' výhra ve třetí třídě (01.06.2010)
Jednorázové přebory Prahy trojic ovládla znovu Solidarita (31.05.2010)
MPD2010: Domácí remíza proti Modřanům (27.05.2010)
MPD2010: Z Petrovic jsme body nepřivezli (26.05.2010)
MPD2010: domácí remíza s Hasiči Praha (09.05.2010)
MPD2010: příliš krutá prohra v Krči (09.05.2010)
MPD2010: úvodní výhra ve třetí třídě (05.05.2010)
Vánoční nohejbalový turnaj - úspěšné zakončení sezóny (03.01.2010)
Vítězné přátelské utkání proti Jenštejnu v Boleslavi (12.12.2009)
Nohejbalový turnaj U Budyho = třetí místo! (25.10.2009)
Nohejbalový maraton ve Velké Jesenici (04.10.2009)
Nohejbalový turnaj trojic ve Vrdech u Čáslavi (04.10.2009)
MPD2009: Postupové utkání proti Modřanům (26.09.2009)
MPD2009: Jednoznačná výhra na Liboci (20.09.2009)
MPD2009: napínavý duel o druhou příčku s ETC (10.09.2009)
MPD2009: povinná domácí výhra nad Lokomotivou B (03.09.2009)
Promoklý nohejbalový turnaj trojic v Poniklé (02.09.2009)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (29.08.2009)
Sluncem zalitý nohejbalový turnaj v S.O. U dubu (11.08.2009)
Nohejbalový turnaj v Jenštejně - návrat na zem (10.08.2009)
Překrásný turnaj na Libeňském ostrově ozdoben třetím místem (06.07.2009)
MPD2009: promoklé úterý a utkání na Oáze (06.07.2009)
MPD2009: deváté kolo přineslo domácí výhru nad Pankrácí (22.06.2009)
MPD2009: Vyhrocené utkání v Jenštejně (15.06.2009)
Vítězství na nohejbalovém turnaji v Jenštejně (09.06.2009)
Jednorázové přebory Prahy v nohejbale trojic ovládla Solidarita (04.06.2009)
MPD2009: Bitva o druhé místo proti Modřanům (26.05.2009)
MPD2009: Jednoznačná záležitost - MAESTRO : Liboc B (25.05.2009)
Soustředění nohejbalového oddílu na Křivoklátě (20.05.2009)
MPD2009: další remízové drama - tentokrát s ETC (19.05.2009)
MPD2009: jasná výhra v Liboci proti Lokomotivě B (07.05.2009)
MPD2009: větrné domácí drama s Oázou D (30.04.2009)
MPD2009: první letošní výhra na Pankráci (26.04.2009)
MPD2009: úvodní domácí remíza proti SK Jenštejn B (20.04.2009)
Poslední generálka na nohejbalovou soutěž proti ABC Bráník (03.04.2009)
Jablíčko open 2009 - nohejbalový turnaj trojic v Petrovicích (31.01.2009)
Vánoční nohejbalový turnaj trojic v Kolovratech se vydařil (06.01.2009)
Návštěva na MS v nohejbale, Nymburk 2008 (24.12.2008)
Přátelské utkání v nohejbale s týmem Jenštejn B (20.11.2008)
MPD2008: Premiérová účast v nohejbalové soutěži - shrnutí (28.09.2008)
MPD2008: Úspěšné zakončení nohejbalové soutěže proti Lokomotivě B (25.09.2008)
MPD 2008: Druhá výhra nad týmem “Jenštejn B” v nadstavbové části soutěže (22.09.2008)
MPD2008: domácí výhra nad Lokomotivou B (09.09.2008)
Nohejbalový turnaj našeho klubu v Uhříněvsi (07.09.2008)
MPD2008: vysoká výhra v Jenštejně (07.09.2008)
MPD2008: větrné nohejbalové utkání na Pankráci (25.06.2008)
MPD2008: kruté vystřízlivění na Oáze (18.06.2008)
MPD2008: nečekané domácí vítězství nad SK Zbraslav (13.06.2008)
MPD2008: dramatické domácí utkání proti TJ Modřany (11.06.2008)
Nohejbalový turnaj v Dubečku (26.05.2008)
MPD2008: první domácí vítězství proti Pankrác D (21.05.2008)
MPD2008: Ztráta nadějného vedení na Zbraslavi (08.05.2008)
MPD2008: modřanské drama se sladkým koncem (27.04.2008)
MPD2008: Premiéra v nohejbalové soutěži (18.04.2008)
Nohejbal: přátelské utkání s týmem Jenštejn B (15.04.2008)
4. ročník memoriálu Jiřího Počty, tentokrát v Průhonicích (05.03.2008)
Dubeček: pohár nám opět těsně unikl ... (23.09.2007)
Nohejbalový turnaj trojic Uhříněves 2007: pohár zůstal doma (04.09.2007)
Nohejbalový turnaj v Dubečku se vydařil (24.05.2007)
3. ročník Memoriálu Jiřího Počty ovládli hráči Čakovic (28.12.2006)
Vánoční Uhříněves 2005 - vyprávění (03.01.2006)
Cena „Metuje“ – vyprávění o nohejbalovém turnaji ve Velké Jesenici (09.09.2005)
Nohejbalový turnaj v Průhonicích (26.03.2005)
Účast na nohejbalových turnajích a přátelských zápasech v letech 2001 - 2004 (12.03.2005)
Nohejbalové turnaje pořádané klubem v letech 2001-2004 (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj MAESTRO v Kolovratech (31.8.2002) (12.03.2005)
Nohejbalový turnaj ve Velké Jesenici s dobrovolníky (13.7.2002) (12.03.2005)
Druhý nohejbalový zápas mezi SITELem a (skoro) V.I.P MAESTRO CLUB Kolovraty (12.03.2005)
První kolovratský turnaj (12.03.2005)
Pojednání o 2. nohejbalovém zápase (12.03.2005)
Vyprávění o 3. turnaji v nohejbale v Dubečku (12.03.2005)
Krátká zpráva o nohejbalovém turnaji v Běchovicích (12.03.2005)
Pohled na turnaj očima lepšího Béčka (12.03.2005)
Vyprávění o 2.turnaji našeho nohejbalového týmu (12.03.2005)
Rozhovor s trenérem (po 1. turnaji) (12.03.2005)
... ještě něco, co bych dodal (k 1. turnaji) (12.03.2005)
Střízlivý pohled na opilý turnaj v Dubečku (12.03.2005)
Pojednání o 1. nohejbalovém zápase (12.03.2005)

[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jiří Hrnčíř | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek Facebook)

Dnes: 11. 07. 2020

Společenský ples SOBOTA 9.2.2019 - pozvánka - klikni pro více informací!

   Reklama
GEFOS a.s. - generální partner 5. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2007

Geodézie Česká Třebová s.r.o. - hlavní partner 6. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2008

   Partneři
Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí. Děkujeme firmě BRIMO, která naší organizaci darovala nůžkový stan, který budeme využívat při organizování našich sportovních akcí.

Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Náš sportovní klub se stal partnerem společnosti Benefit Plus

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.   Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

   Přehled akcí

Databáze je prázdná!

starší akce ...


   Kniha hostů
Kniha obsahuje 20 zpráv
• 22.09.2016: anděl
vaněček kolovraty
• 03.08.2015: Vilda Hrachovec
nohejbalový turnaj TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
• 06.12.2014: help with personal statement
help with personal statement

   Doporučujeme
Ikonka
 
Ikonka
 
Magazín fotbalových trenérů trenink.com
 
Cyklistická mapa  Prahy, Praha je pro kolo průjezdná ... - pokud víme kudy.
 
tvorenicko.com - stránky o tvoření (aranžování, batika, decoupage, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, Vánoce a Velikonoce, adventní věnce a mnoho dalšího). Najdete zde popisy technik, návody krok za krokem a rozsáhlou fotogalerii výrobků., Zde bude nějaký popis stránky ...
 
Volejbalové souvislosti vážně i s nadhledem, komentáře, metodika, kempy.
 
krocan.com - bowlingové turnaje
 
Amatérská bowlingová liga ABL
 
Gravírování, laserování, rytí, porývání - gravirovani-praha.cz
 
Nohec magazín
 
Volejbal Metodika
 

   Poslední 3 komentáře
Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:49:41, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 1 - nohejbalový turnaj v Nebušicích)

Článek na KNS PRAHA (2016-02-19 21:48:15, PS): viz ...   (Zimní pohár č. 2 - nohejbalový turnaj v Kolovratech)

ještě několik fotek (2013-01-14 22:19:49, Petr Souček): ... je možné najít na stránkách osady, viz ...   (Nohejbalový turnaj v Údolí ticha zůstal nedohrán)


   Čtenář
Neznámý čtenář

Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005-2008. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting